Õpetajad

Kadrina Keskkooli õpetajad (vaata ka õpetajate arv läbi aastate):

Nimi Amet Klassijuhataja Haridus
ALGÕPETUS
Marge Abner klassiõpetaja 2.b klass TPedI
Kadi Haavajõe klassiõpetaja 1.k klass TPedI
Ivi Lehtmets rütmika- ja klassiõpetaja 1.i klass TLÜ
Sirje Promen klassiõpetaja 2.a klass TPedI
Rita Rammo klassiõpetaja 3.c klass TLÜ
Rea Ritsik klassiõpetaja 1.r klass TPedK¹
Liina Suurkivi klassiõpetaja 1.l klass TLÜ
Piret Särg klassiõpetaja 3.a klass TPedI
Elle Tamme klassiõpetaja 2.c klass TLÜ
Kersti Tarkmees klassiõpetaja 3.b klass TPedI
Merike Trepp muusikaõpetaja - OtsaK²
KEEL JA KIRJANDUS
Ebe Abner eesti keele õpetaja - TLÜ
Mai Fäelmann eesti keele ja klassiõpetaja 4.a klass TPedI
Liivi Heinla eesti keele õpetaja - TRÜ
Merike Lillemägi eesti keele õpetaja 5.b klass
Anneli Raud eesti keele õpetaja 10. klass TPedI
VÕÕRKEELED
Kaire King inglise keele õpetaja 9.a klass
Talvi Luther-Veermäe saksa keele õpetaja - UHH³
Katrin Mägi inglise keele ja klassiõpetaja 7.a klass TPÜ
Signe Ojasalu inglise keele õpetaja - TPedI
Maie Põdramägi saksa keele õpetaja - TRÜ
Renata Rohtaas inglise keele õpetaja 8.b klass
Eerika Saaren vene keele õpetaja 5.a klass TRÜ
Merike Sikk inglise keele õpetaja 12. klass TRÜ
Reesi Sirvi inglise keele õpetaja 6.b klass TPÜ
Hegi Soosaar inglise keele õpetaja - TRÜ
Liina Uusküla vene ja inglise keele õpetaja 4.c klass TPÜ
Eha Vahesaar inglise keele õpetaja 5.c klass TPedI
MATEMAATIKA
Tiina Karri matemaatikaõpetaja 9.c klass TPedI
Mari Onton matemaatikaõpetaja 7.c klass TRÜ
Piret Raudver matemaatikaõpetaja - TRÜ
Eda Sakk matemaatikaõpetaja - TPedI
Edda Valdmets matemaatikaõpetaja 8.c klass TRÜ
Viive Välimets matemaatikaõpetaja - TPedI
LOODUSAINED
Eve Kanger bioloogiaõpetaja 7.b klass EPA
Kirsti Kasemets geograafiaõpetaja -
Liina Leinmets keemiaõpetaja -
Raimo Maasik füüsikaõpetaja 11. klass TPÜ
Alis Münter (LP*) füüsikaõpetaja - TLÜ
Siret Pung bioloogiaõpetaja - TRÜ
SOTSIAALAINED
Tiiu Kerm psühholoogiaõpetaja - TPedI
Harry Laiv ajalooõpetaja 10. klass
Evelin Tiiter ajaloo- ja inimeseõpetuse õpetaja 6.a klass TPedI
LOOVAINED
Elene Altmäe muusikaõpetaja - TPedS
Marianne Annula käsitööõpetaja 4.b klass EPÜ
Karl Meos töö- ja tehnoloogiaõpetaja 9.b klass TPedI
Marika Randver kunstiõpetuse õpetaja 4.d klass TPÜ
KEHALINE KASVATUS
Janika Holmberg kehalise kasvatuse õpetaja 8.a klass TPedI
Ülle Kink kehalise kasvatuse õpetaja - TRÜ
Rutt Kuusemäe kehalise kasvatuse õpetaja - TPedI
Jaan Rummi kehalise kasvatuse õpetaja - TPedI
ARVUTIÕPETUS
Holger Bremen arvutiõpetaja 12. klass  
ÕPILASE TUGIMEETMED
Merle Kärdla õpilaskodu kasvataja 1.m klass TLÜ
Marie Petrovits eripedagoog-logopeed 3.m, 5.m klass
Terje Sander sotsiaalpedagoog 6.c klass TPedI
Reesi Sirvi eripedagoog-nõustaja 6.b klass TPÜ
       

* LP - lapsepuhkusel

¹ TPedK - Tartu Pedagoogiline Kool

² OtsaK - Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool

³ UHH - Universität Hamburg

TPedS - Tallinna Pedagoogiline Seminar

...

...

 

Sa oled siin: Avaleht Inimesed Õpetajad