Koolipsühholoog

Tiiu Kerm - koolipsühholoog

Telefon: 322 5655, e-post: tiiu.kermmail.ee

Koolipsühholoogi kabinet asub A-korpuse II korrusel.

Koolipsühholoog on koolis teisipäeviti ja neljapäeviti, vastuvõtuks palun registreeruda telefonil 3225655 või 5521119.

Koolipsühholoog tegeleb õpilaste koolis edasijõudmise toetamisega, lastevanemate nõustamise ja konsulteerimisega ning õpetajate abistamisega laste koolis edasijõudmiseks.

Koolipsühholoog nõustab õpilasi individuaalselt, grupiviisiliselt klassides, õpilasi koos perega, õpilasi koos klassijuhataja või aineõpetajaga. Vajadusel viib koolipsühholoog läbi teste õpilase vaimsete võimete hindamiseks ja edasiste sammude planeerimiseks.

Üldjuhul tuleb õpilane psühholoogi juurde lapsevanema või õpetaja soovitusel, kuid kindlasti lapsevanema teadmisel ning kuni 6. klassi õpilase õpiraskuste puhul koos lapsevanema(te)ga.

Sa oled siin: Avaleht Tugimeetmed Koolipsühholoog