Õpilasliinide sõiduplaanid 2017/2018. õppeaastal. Väljumised toimuvad koolipäevadel.

Esimese koolipäeva ja aabitsaaktuse pilte saab vaadata ja tellida interneti teel.

Põhikooli ja gümnaasiumi lõpuaktuste pilte saab tellida interneti teel augusti lõpuni.

Kadrina Keskkooli kantselei ja raamatukogu lahtiolekuajad suvevaheajal.

2.-5. klassi õpilane! Tule veeda oma suvi mõnusalt ja põnevalt Kadrina lastelaagris.

Tähelepanu, 7. klassi õpilane! Sul on võimalik kandideerida Eesti Õpilasmaleva Kadrina malevarühma liikmeks.

Tähelepanu, 8.-11. klassi õpilane! Sul on võimalus kandideerida Eesti Õpilasmaleva Kadrina malevarühma liikmeks.

Kooli kantselei ja raamatukogu lahtiolekuajad kevadvaheajal.

Kadrina vallavolikogu määras 2017. aasta haridusstipendiumid. Stipendiaate on tänavu neli, välja jagati 2600 eurot uurimistööde ja luuleloomingu toetuseks.

Kõik, kes vähegi hoolivad Kadrinast kui rahulikust ja ohutust elupaigast, on oodatud 6. veebruaril kell 6 õhtul vallamajja infotundi.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Varia