UNESCO Läänemere Projekt (BSP) on rahvusvaheline koolide võrgustik, mis tegutseb parema keskkonnaseisundi saavutamise nimel Läänemere-äärsetes riikides.

Kool algab! Kadrina Keskkool ootab kõiki oma õpilasi reedel, 1. septembril kell 08.45.

2017/2018. õppeaasta koolivaheajad Kadrina Keskkoolis on järgmised (tavapäraselt 4):

GÜMNAASIUMIÕPILASTELE toimub töövihikute müük kooli raamatukogus 28. augustil kella 13-16, 29. ja 30. augustil kella 10-16 ning septembrikuu esimesel nädalal.

Tänavu kevadel kohtusid Kadrina Keskkooli ja Sillamäe Vanalinna Põhikooli juhtkond. Kahe kooli vaheliste kontaktide loomise üheks väljundiks sai lõimumislaager.

Aasta viimasel koolipäeval, 6. juunil tõusid lendu Kadrina Keskkooli algklassiõppurite poolt kasvatatud päris liblikad.

Kooliaasta lõpetas (k.a lõpuklassid) heade ja väga heade hinnetega ning käitus hästi või väga hästi 197 õpilast, neist ainut viitele õppis 48 õpilast.

Teisipäeval, 06. juunil on selle õppeaasta VIIMANE KOOLIPÄEV (v.a lõpuklassid).

Küllap teate, et meie kool osaleb 2016.-2018. aastani Erasmus+ rahvusvahelises muusikateemalises projektis "Let's Tune in to Europe".

Kas olete mõelnud, mida Euroopa Liit teile tegelikult tähendab? Mis ootused teil Euroopa Liidule tulevikuks on?

Sa oled siin: Avaleht Uudised Õppetöö