Nädalavahetusel toimusid Kiilis kuni 18-aastaste poeglaste Eesti karikavõistlused võrkpallis kuue tugevama meeskonna osavõtul.

Lääne-Virumaa 4.-5. klasside 2017/2018. õ/a rahvastepalli võistlustel võitis Kadrina Keskkooli tüdrukute I võistkond esikoha.

04. novembril toimusid Kallaveres 46. korda mitmekordse elukutseliste maailmameistri Aleksander Abergi mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses. Võistlustest võttis osa...

Neljapäeval, 26. oktoobril toimus Rakveres vabariikliku noorte võrkpalliturniiri "Rakvere Karikas" esimene etapp, mille võitis üks kahest Kadrina võistkonnast.

15. oktoobril Aseris peetud XIII Viru-Nigula lauatennise karikasarja II etapil võitsid Siim (8.a) ja Mihkel Arak (7.a) kadettide vanuseklassis II ja III koha.

Eesti Koolispordi Liidu 10.-12. klassi noormeeste korvpalli meistriliiga finaalturniiril saavutas Kadrina Keskkooli meeskond 4. koha.

Eesti Koolispordi Liidu 6.-9. klassi noormeeste jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlustel sai Kadrina Keskkooli võistkond 6. koha.

Traditsioonilisel kooli aastapäevale pühendatud läbi Kadrina teatejooksul osales sel aastal osa 22 õpilaste võistkonda ning õpetajate koondis.

29. septembril Tamsalus toimunud Eesti Koolispordi Liidu valikorienteerumise võistlustel osales sel aastal ka Kadrina Keskkooli 6-liikmeline võistkond.

Nädalavahetusel peeti Muhu saarel Koguva külas mototriali 2017. aasta hooaja viimane klubivõistlus ja tehti kokkuvõtteid EMV sarja osas.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport