16. septembril toimusid 41. korda olümpiavõitja Eduard Pütsepa mälestusvõistlused kreeka-rooma ja naistemaadluses.

12. septembril toimunud Lääne-Virumaa gümnaasiumide ja keskkoolide algklasside kergejõustikuvõistlustel saavutas meie kooli võistkond kokkuvõttes II koha.

Spordiüritused Kadrina Keskkoolis 2017/2018. õppeaastal. Sportimine teeb tugevaks!

Kutsume kõiki Kadrina Keskkooli sünnipäeva ürituste raames 1. septembrist kuni 1. oktoobrini läbima kas kõndides, joostes või rattaga sõites 115 või 60 km!

Kadrina noored võrkpallurid olid eelmisel nädalal Soomes maailma suurimal noorte võrkpalliturniiril Power Cup.

Läinud laupäeval võeti Kadrina kooli staadionil mõõtu võistkondlikus NATO testis. Võistlust peeti Kadrina noorsportlaste fondi toetuseks.

Eesti meistrivõistlused kriteeriumisõidus said jätku 13. mail Kuressaares (III etapp) ja nädal hiljem, 20. mail Elvas (IV etapp) tänavasõitudega.

Lääne-Virumaa noorte 2017. aasta kergejõustiku meistrivõistlustel jõudsid kuue parema hulka järgmised Kadrina Keskkooli õpilased:

Lääne-Virumaa põhikoolide, gümnaasiumide ja keskkoolide kergejõustiku 4-võistlusel läks Kadrina Keskkooli esindanud võistkondadel väga hästi.

Kadrina Keskkooli võrgupoisid said Eesti noorte minivõrkpalli meistrivõistlustel U14 vanuseklassis regionaalsel võistlusel kokkuvõttes II koha ja pääsesid finaali.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport