Traditsiooniline jõululaat Kadrina Keskkoolis, jõulupeod õpilastele, algklasside jõulusagin, jõulukontsert kõigile vallaelanikele ja külalistele, advendiaja avamine.

Reedel, 17. novembril vastu laupäeva toimus kooli raamatukogus 4.a ja 4.b klassi lugemisöö, kus oli palju põnevaid tegevusi.

20.-24. novembril toimuvad algklassides jäätmenädala raames erinevad tegevused. Sel aastal on teemaks "Korduskasuta ja paranda - anna esemele uus elu".

Teisipäeval, 14. novembril toimus 2. klasside karneval. Karnevalile olid tulnud kadrid, mardid, printsessid, metsloomad ja haldjad.

Reedel, 10. novembril toimus 1. klasside mardi-kadrikarneval. Karnevalil mängiti erinevaid liikumismänge, lauldi mardipäeva laule ning pidu lõppes lõbusa diskoga.

8. novembril käis meie koolis külas kirjanik Andrus Kivirähk. Kohtumisel algklasside õpilastega luges kirjanik ette naljakaid ja lõbusaid jutte oma raamatutest. Lapsed...

Videomeenutus reedest, 6. oktoobrist, kui 1.-12. klassidega käisid kohtumas ja kõnelemas Kadrina Keskkooli vilistlased ning toimus Kadrina kooli 115. aastapäevale...

20.-30. oktoobrini toimuvad üleriigilised raamatukogupäevad "Kohtume raamatukogus", sedapuhku juba 27. korda.

Tähistame hõimupäeva 19. oktoobril teise tunni ajal komi folklooriansambli Tšernõši tšipsanistid kontserdiga.

Head lapsevanemad! Ootame teid alanud õppeaastal taas kooli lahtiste uste päevale.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sündmused