Neljapäeval, 22. märtsil käis meil koolis külas lastekirjanik Heiki Vilep. Külaline kohtus algklassilastega ja 4.-5. klassi õpilastega.

Emakeelenädala raames toimus algklassides illustratsioonide näitus, mille jaoks võttis iga laps kooli kaasa oma lemmikraamatu. Kunstiõpetuse tunnis valmis illustratsioon...

Algklasside esimene moeetendus toimus samal nädalal, kui Eesti tähistas sajandat sünnipäeva. Sellest tulenevalt oli kollektsioonides kasutatud palju Eesti...

16.-28. veebruarini aset leidvad Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud üritused.

"Ükssarvikute farm" eelnevalt vaadatud, kohtusid HUSO-õppesuuna õpilased 30. jaanuaril näidendi autori ja lavastaja Urmas Lennukiga.

Head lapsevanemad! Täname teid kõiki, kes te osalesite eelmisel lahtiste uste päeval oktoobrikuus. Ootame teid taas kooli!

Jõulud on tore aeg ja seda aega ootas Kadrina Keskkooli noorem koolipere põnevusega, sest oli teada, et jõuluvana juurde tuleb minna Sagadisse.

Traditsiooniline jõululaat Kadrina Keskkoolis, jõulupeod õpilastele, algklasside jõulusagin, jõulukontsert kõigile vallaelanikele ja külalistele, advendiaja avamine.

Reedel, 17. novembril vastu laupäeva toimus kooli raamatukogus 4.a ja 4.b klassi lugemisöö, kus oli palju põnevaid tegevusi.

20.-24. novembril toimuvad algklassides jäätmenädala raames erinevad tegevused. Sel aastal on teemaks "Korduskasuta ja paranda - anna esemele uus elu".

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sündmused