Tähistame hõimupäeva 19. oktoobril teise tunni ajal komi folklooriansambli Tšernõši tšipsanistid kontserdiga.

Head lapsevanemad! Ootame teid alanud õppeaastal taas kooli lahtiste uste päevale.

Kadrina kooli juubelinädala (02.-07. oktoobri) sündmused, üritused ja muud tegevused.

Head ajarändajad! 05. oktoobril k.a rändame kogu kooliperega tagasi 1939. aasta 10. septembrisse, mil avas uksed Kadrina algkool.

Põhikooli lõpuaktus 16. juunil kell 17:00, gümnaasiumi lõpuaktus 17. juunil kell 14:00.

Kadrina - Bene - Josvainiai koolide sõprusfestivali ÜHISKONTSERT toimub neljapäeval, 25. mail kell 18.30 huvikeskuse saalis.

Olete oodatud Kadrina Keskkooli õpilaste KEVADKONTSERDILE kolmapäeval, 17. mail kell 18.00 huvikeskuse saalis.

Kolmapäeval, 10. mail toimus Kadrina Keskkoolis järjekordne maakondlik saksa keele päev "Deutsch macht Spaß!" (saksa keel valmistab rõõmu).

Kolmapäeval, 3. mail võis koolimajas ringi liikumas näha nõidasid. Nõiad kogunesid aulasse, kus toimus väikeste nõidade disko.

Kui läinud aastal istutasid keskkooli lõpetajad jõulupuu, siis tänavu jätkus eriliste puude kasutamine dekoratiivõunapuu istutamisega vastsele keskväljakule.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sündmused