Selgunud on üleeuroopalise Best In English võistluse tulemused. Meie õpilastest saavutas parima tulemuse Johanna Angela Bremen (12. klass), kes oli 63.

19. jaanuaril toimus Rakvere Gümnaasiumis üleriigilise inglise keele olümpiaadi piirkonnavoor 10.-12. klassile. Meie kooli õpilased said ühe II koha ja ühe III koha.

13. jaanuaril toimus Laagri Koolis FIRST LEGO League Põhja-Eesti eelvoor. Kadrina Keskkoolist osales võistlusel 3 võistkonda: Robootikaministeerium 1, 2 ja 3.

2017/18. õppeaastal võtsid Kadrina Keskkooli õpilased esmakordselt osa ettevõtlusalasest meeskonnamängust Creatlon. Creatlon on võistlus, kus 3 etapi tulemusena leitakse...

Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoorus saavutas koondarvestuses Kadrina Keskkooli parima tulemuse 8.a klassi õpilane Alex-Sander Mõnuvere - 13. koht.

9. detsembril toimus Rakvere Reaalgümnaasiumis üleriigilise geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Meie kooli parimana sai Mihkel Eslon seitsmendike konkurentsis 4. koha.

Emakeeleolümpiaadi koolivoor toimus gümnaasiumiastmele 5. detsembril ja põhikooli klassidele 7. detsembril. Kooli paremad emakeeletundjad klassiti on:

29. novembril peeti Pärnus 47. üleriigilist koolinoorte kodu-uurimiskonverentsi. Virumaad esindas kuus noort, nende hulgas neli Kadrina Keskkooli õpilast.

Etluskonkursi "Koidulauliku valgel" maakonnavoorus saavutas meie kooli 9.a kassi õpilane Kristi Viita nooremas vanuseastmes III koha.

20. ja 21. novembril Kadrina noortekeskuses peetud luulekonkursi "Koidulauliku valgel" koolivoorus selgusid parimad ettelugejad. Tulemused on järgmised:

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid