CADrina on mulle kui oma laps

Kadrina Keskkooli huvijuht räägib, miks CADrina festival talle tähtis ja oluline on.

Küsis Anna Elisabeth Viise, Kadrina Keskkooli meediagrupi liige.

Vastas Kristi Aimla, Kadrina Keskkooli huvijuht, üks CADrina peaorganisaatoritest.

Mis on Teie ülesanne CADrinal?

Üldiselt on mul mitmeid ülesandeid. Põhiline on mul reageerida kõigele, mis tuleb ootamatult ja mida tuleb kiiresti lahendada, siis ma pean olema valmis jooksma ja toimetama. Samal ajal ajan meeskondi ja õpilasesindust taga, tegelen bändide, meelelahutustega ning erinevate ülesannetega lava taga. Põhiline on see, et ma teen seda, mida on parasjagu vaja teha.

Mis aastast olete CADrinaga koostööd teinud?

2010. aastast, ehk olen ürituse loomise ajast olnud kohal ning mul on selle üle väga hea meel. Kui ma vahepeal kodus olin, siis üks kindel põhjus, miks tulla Kadrina Keskkooli tagasi tööle, oli CADrina. See on mulle kui mu oma laps, keda ei saa maha jätta.

Mis on Teile kõige meeldejäävamad sündmused CADrinast?

Mulle endale on kõige meeldivamateks aastateks jäänud CADrina 2012 ja 2013. Need mõlemad olid ühed kõige eredamad aastad. 2012 võitis Kadrina Keskkool ise võistluse ja see oli miski, mis jääb mulle eluks ajaks meelde. Kogu võistlus oli üldiselt väga hästi õnnestunud. 2013. on kuidagi teistmoodi südamelähedane, samamoodi kõik asjad sujusid ja sel korral esines Smilers. Mis seal salata, Smilers on mu lemmikbänd. Meeldejäävad sündmused on kindlasti ees CADrina tulevastel aastatel.

Kristi Aimla

ITi ja nutifestival CADrina toimub Kadrinas kadripäeval, 25. novembril.

Sa oled siin: Avaleht Uudised CADrina CADrina on mulle kui oma laps