CADrina on strateegiaüritus

Käsi katkematult pulsil: Laura Tervonen arutleb ITi ja nutifestivali CADrina olemuse üle.

CADrina suurüritus

pole mitte ainult üritus, mida tähistatakse kord aastas, vaid protsess käib läbi mitmete kuude. Terve aasta vältel töötatakse selle nimel, et igaaastane ettevõtmine oleks eelmisest korrast mõne võrra parem, professionaalsem.

Teadmiste praktikas

kontrollimiseks ja ka võrdlemiseks paneme meie, Kadrina Keskkool, välja kõik, mis välja panna on: parimad õppurid, organisaatorid, korvpallurid, tantsutüdrukud, meediainimesed. Kuna nüüdisajal on relevantseks teemaks saanud koolide jätkusuutlikus on esmatähtis perspektiiv - meie pistame mulda seemne, millest ükskord puu saama peab.

Lisaks, tugevdame seda baasi, et inimestel oleks julgus mõelda, julgus öelda, julgus teha. Kaasame järjest enam õpilasi - ka organisatoorse poole pealt, et õpilased ISE teeks.

CADrina on strateegiaüritus,

mida saab võrrelda igasügisese viljakoristusega - me paneme korvi oma parima saagi. Üheskoos teeme sellest väga hea asja!

Meenutus 2015. aasta võistluselt

Laura Tervonen, Kadrina Keskkooli meediagrupi liige