Mis toimus CADrina hommikul spordikeskuses?

Liisa Vakulenko käis CADrina festivali hommikust spordiprogrammi uudistamas.

Saabusin CADrina festivali hommikul, 25. novembril Kadrina Spordikeskusse ja nägin, et juba kell 10 oli maja rahvast täis. Saalis toimus korvpallivõistlus CADrina CUP. Väljas olid ka sõudeergomeetrid. Selles võistluses oli kõige kiirem meie kooli õpilane Krislin Mägi.

Ujulas sai aga süstaga sõita. Enamik rahvast oli siiski kogunenud saali vaatama sõudeergomeetrite võistlust ja korvpalli. Korvpallile elasid kaasa Rakvere Amici tantsutüdrukud, kes ka tantsu lõid.

Uurisin muljeid erinevatelt inimestelt ja sain teada, et enamik spordis võistlejad polnud kursis, mis toimub õhtusel CADrina üritusel.

Näiteks võistkonna Kadrina Karud noormees Hugo, kes elab Haljalas ja võistles korvpalliturniiril, polnud üritusest CADrina varem midagi kuulnud, samuti polnud ta kuulnud sellest, mis toimub õhtul.

Ülenurme võistkonna treener Paavo Russak oli Kadrinas juba mitmendat korda. Üritustega hoiab teda kursis Kadrina Karude võistkonna treener Raivo Tribuntsov.

Rakvere Reaalgümnaasiumi õpilane Mart oli üritusel esimest korda, ta mängib Rakvere Tarvase võistkonnas. Korvpalliturniirist kuulis ta oma kehalise õpetajalt, aga õhtuse üritusega polnud kursis.

Meie Kadrina Keskkooli õpilane Kristjan mõõtis sõudeergomeetritel aega. Infot CADrina kohta oli ta saanud internetist. Kristjan on CADrinal mitmendat korda ja lubas ka õhtusele üritusele tulla.

"Iga aastaga aina paremaks," nii ütles Mirell, kes oli spordivõistlus vaatama tulnud.

Rakvere Amici tantsutüdrukud

Liisa Vakulenko, Kadrina Keskkooli meediagrupi liige

Sa oled siin: Avaleht Uudised CADrina Mis toimus CADrina hommikul spordikeskuses?