Unustamatu õhtu, väidavad õpetajad

Kadrina Keskkooli meediagrupi liige Sten Liiva küsitles mereteemalise CADrina ajal seitset Kadrina Keskkooli õpetajat.

Mida arvate CADrinast siiamaani?

Elene Altmäe (muusikaõpetaja): Suurepärane üritus on olnud, Kadrinale suureks firmamärgiks üle Eesti.

Kirsti Kasemets (geograafiaõpetaja): Kadrinat promov üritus, positiivses mõttes. Siiamaani olen sellega väga rahul olnud.

Merike Lillemägi (eesti keele ja kirjanduse õpetaja): See on Kadrinale vajalik üritus, et teha Kadrinale nimi nii vallas, maakonnas kui ka üleriigiliselt.

Marge Abner (kassiõpetaja): Väga rahul, kõik on tipp-topp.

Holger Bremen (arvutiõpetaja): Väga meeldiv üritus on siiamaani olnud. Loodan, et meie poisid saavad hakkama.

Reesi Sirvi (inglise keele õpetaja): Suurepärane üritus.

Kadi Haavajõe (klassiõpetaja): Olen uhke, suur promo Kadrinale.

Mis võiks CADrinaga seoses parem olla?

Elene Altmäe: Rohkem võiks olla rääkimist CADi teemast, joonestamisest. Minu arvates on üritusel natuke liiga palju pidu.

Kirsti Kasemets: Infoedastus seoses üritusega võiks natuke parem olla.

Merike Lillemägi: Iga aastaga on üritus aina paremaks läinud. Ei oskagi öelda hetkel, mis veel parem olla saaks.

Marge Abner: Võistlejad peaksid kindlasti kärast eemal olema. Ma ei usu, et neil selle müra sees hea tööd teha on.

Holger Bremen: Rahvast võiks rohkem olla.

Reesi Sirvi: Rahvas võiks paigal püsida, selle asemel, et ringi sebida ürituse ajal.

Kadi Haavajõe: Kõik on ideaalne.

Teie emotsioonid?

Elene Altmäe: Suurepärane.

Kirsti Kasemets: Väga suurepärane, ei oskagi kirjeldada.

Merike Lillemägi: Heas mõttes emotsioonitu.

Marge Abner: Siiamaani väga meeldiv olnud.

Holger Bremen: Ootuseärevus.

Reesi Sirvi: Väga head emotsioonid.

Võistluse järgne pidu

Sa oled siin: Avaleht Uudised CADrina Unustamatu õhtu, väidavad õpetajad