CAD Cup tõmbab festivalipäeva käima

Lääne-Virumaa korvpalli meistervõistkonna Kadrina Karude liider Raivo Tibuntsov on ühtaegu ka 24. novembril CADrina festivali avava korvpallivõistluse CADrina Cup peakorraldaja.

Ta tutvustas sportliku päevahakatuse sisu, mis käib deviisi all: "Tule Kadrinasse karuks!"

Korvpallivõistlused toimuvad traditsiooniliselt Kadrina spordihoones 24. novembril kell 13-15. Osaleb juba 8 võistkonda, sest huvi oli mullusest suurem. Nimelt: Kadrina, Rakvere Gümnaasium, Rakvere Reaalgümnaasium, Sillamäe, Narva 1 ja 2, Reinar Halliku Kool ja Ülenurme. Mängitakse kahes alagrupis. Kohtunikeks on Kadrina vanemate klasside karud.

Kõik osalejad saavad kingiks võistluse logodega särgi, päevakohastest maiustest rääkimata. Nii avamist kui autasustamist viivad läbi kuulsad Kadrina rahvatantsudaamid rühmast Vöökudujad, nemad tutvustavad huvilistele ka spordihoonet, õpilaskodu ja kooli.

Kuna CADrina võistujoonestamise teemaks on laululava, leiavad spordisõbrad ka kohepealt eest... laululava, mis valmistatud käsipalliväravast.

Muu eriline aga selgub kohapeal. Kõik huvilised nii lähedalt kui kaugelt on oodatud CAD Cup'i võistlusele kaasa elama.

Raivo Tibuntsov

Kirjutas ja pildistas Rein Sikk