2017/2018. õppeaastal Kadrina Keskkooli 10. klassi vastu võetud õpilased (kokku 43).

Avaldame Kadrina vallalehe Kodukant võrguväljaandes ilmunud intervjuu. Kadrina Keskkooli meediagrupi õpilaste küsimustele vastas Eesti diplomaat Marina Kaljurand.

2016/2017. õppeaastal Kadrina Keskkooli 10. klassi vastu võetud õpilased.

Kadrinas üles kasvanud ja Kadrina Keskkoolis õppinud diplomaat Martin Roger saab presidendilt Valgetähe teenetemärgi.

2015/2016. õppeaastal Kadrina Keskkooli 10. klassi vastu võetud õpilased.

Minu nimi on Pilleriin ja olen Ferdinand von Wrangelli Roela Lasteaed-Põhikooli õpilane ja käisin vahetuses Kadrina Keskkoolis.

Avaldame Kadrina vallalehe Kodukant paberväljaandes ilmunud loo sellest, kuidas õpetaja Karl Meos koolimaja keldris õpilaste hulgas leiutamispisikut levitab.

Avaldame Kadrina vallalehe Kodukant võrguväljaandes ilmunud intervjuu Eesti tippbändi trummariga, kes käib Kadrinas noori õpetamas.

Avaldame Kadrina vallalehe Kodukant võrguväljaandes ilmunud intervjuu. Vastas Kadrina Keskkooli 5. lennu vilistlane Tiiu Uusküla (neiupõlves Kruusvald).

Avaldame Kadrina vallalehe Kodukant võrguväljaandes ilmunud intervjuu meie kooli direktoriga. Küsitles Marten Arandi 10. klassist.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Inimesed