Edulugude konkurss

Kadrina Keskkool võitis "Ettevõtliku kooli" üle-eestilisel edulugude konkursil 1. koha kategoorias "Parim koostöö partneriga".

Kevadel haridusprogrammi "Ettevõtlik kool" poolt väljakuulutatud üle-eestilise edulugude konkursile saabus üle 90 eduloo nii koolidest kui lasteaedadest. Lääne-Virumaalt laekus kokku 23 edulugu.

Konkursi raames oli võimalik projekte esitada neljas kategoorias: parim heategu kogukonnale, parim koostöö partneriga, põnevaim tund, parim noorte või laste algatus.

Kõikide saadetud edulugude vahel valis žürii igast maakonnast esindama kolm parimat edulugu. Finaali pääsenutest oli hindamisel 32 edulugu, igast kategooriast valiti 3 nominenti.

Konkursi võitjaid tunnustati 16. oktoobril toimunud Haridusfestivalil 2014.

Kadrina Keskkooli võiduloo teema oli "Inseneriõpe Kadrina Keskkoolis", esitaja Raimo Maasik (kooli info- ja projektijuht, RETE õppesuuna juht).

Loe lisaks: "Ettevõtliku kooli" edulugude konkursile saadeti üle 90 eduloo, Edulugude konkurssi võitjad.

Ettevõtlik kool (evkool.ee)

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Edulugude konkurss