Aasta tegu 2014

Lääne-Virumaa mulluse aasta teo valimistel pälvis isikuteo kategoorias esikoha meie kooli 11. klassi õpilane Kren Koosapoeg! Palju õnne!

2013. aastal saavutas Kren Koosapoeg, tollal 10. klassi õpilane, õpilasleiutajate riikliklikul konkursil I peapreemia ning pääses 2014. aasta maikuus Gruusias toimunud rahvusvahelisele noorte leiutajate olümpiaadile, kus võitis hõbemedali. Kreni juhendas õpetaja Karl Meos. Loe lähemalt.

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit ja ajaleht Virumaa Teataja korraldasid Lääne-Virumaa aasta teo valimise järjestikku juba kaheteistkümnendat korda. Tiitli saajad selgusid rahvahääletuse tulemusena. Hääli sai anda nii isikuteo kui asutuse, ettevõtte ja organisatsiooni teo kategoorias. Hääletas 1241 inimest, kokku anti 2451 häält.

Kren Koosapoeg ja president T. H. Ilves

Pilt 2013. a õpilasleiutajate riikliku konkursi lõpetamiselt, kus preemiad andis üle president Toomas Hendrik Ilves (foto: Aavo Kaine).

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Aasta tegu 2014