Pranglimine 2014/15

09. aprillil toimuvale Miksikese Pranglimise vabariiklikule online finaalvõistlusele on pääsenud meie koolist 8 võistlejat:

Georg-Harald Nagel (11. klass), Jarek-Karl Kunman (11. klass), Fredi Normak (11. klass), Anvar Sild (6.a klass), Minna Lilleoja (6.a klass), Berta Laaniste (6.a klass) ning õpetajad Kirsti Kasemets ja Mari Onton.

Kadrina Keskkooli pranglijate tulemused Eesti meistrivõistluste finaalis:

KLASS VÕISTLEJA TULEMUS KOHT
4.-6.
Oskajad
Anvar Sild
Berta Laaniste
Minna Lilleoja
11107
6703
5950
27.
186.
221.
7.-12.
Noormehed
Georg-Harald Nagel
Jarek-Karl Kunman
Fredi Normak
19312
7449
7235
III
104.
109.
Naised Kirsti Kasemets
Mari Onton
14014
9061
11.
27.

Georg-Harald Nagel pääses Eesti koondisse ja osaleb maailmameistrivõistlustel 8.-10. mail Riias.

Kokkuvõtted: oskajad, suured (neiud, noormehed, naised, mehed).

Pranglimise maakonnavõistluse kolme etapi kokkuvõttes jõudsid 30 parema hulka järgmised Kadrina Keskkooli võistlejad:

Võistlusklasside kaupa

KLASS VÕISTLEJA TULEMUS KOHT
4.-6.
oskajad
Anvar Sild
Minna Lilleoja
Berta Laaniste
Anvar Tipner
Ragnar Rooba
Kaarel Kell
Egert Römer
Karel-Mattias Kolli
15442
8688
8127
7863
7424
7254
7089
6921
I
9.
12.
16.
21.
23.
26.
30.
7.-12.
neiud
ja
naised
Kirsti Kasemets
Mari Onton
Elle Tamme
16424
11193
8251
III
12.
27.
7.-12.
noormehed
ja
mehed
Georg-Harald Nagel
Jarek-Karl Kunman
Fredi Normak
Silver Ero
Andri Soone
Hans Johan Erikson
Jan Teetlok
Ergo Sukk
Kristjan Laugesaar
Martin Paat
Raivo Rummo
24079
11891
11554
9550
8859
8651
8338
8260
8177
8073
8023
I
6.
7.
15.
19.
21.
24.
26.
28.
29.
30.

Kokkuvõtted: sirgujad, oskajad, neiud ja naised, noormehed ja mehed.

Klasside kaupa

KLASS VÕISTLEJA TULEMUS KOHT
1. Inger Rummo
Romet Lopetas
Marko Vassiljev
2895
2012
1690
8.
21.
29.
2. Jaas Vanaküla 3357 29.
4. Liis-Marii Kaso
Mihkel Arak
5439
4842
13.
20.
6. Anvar Sild
Minna Lilleoja
Berta Laaniste
Anvar Tipner
Ragnar Rooba
Kaarel Kell
Egert Römer
Karel-Mattias Kolli
Matteus Miilpalu
Magnar Kaegas
15442
8688
8127
7863
7424
7254
7089
6921
6917
6448
I
III
5.
7.
11.
12.
13.
14.
15.
20.
7. Jan Teetlok
Tauri Altmäe
8338
5756
4.
11.
8. Reili Valk
Kätlin Kirss
Birgit Klopp
Dagmar Lui
Ründo Jõgiste
6013
5739
5534
4501
4441
15.
17.
19.
27.
29.
9. Silver Ero
Kristjan Laugesaar
Martin Paat
Raivo Rummo
Janno Jaagumets
Renate Veber
Armis Laanemäe
Laura Tervonen
Melissa Suvi
Johanna Angela Bremen
Anett Altmäe
9550
8177
8073
8023
7781
7298
7183
7055
7004
6833
6704
7.
12.
13.
14.
16.
21.
22.
23.
26.
28.
30.
10.-12. Georg-Harald Nagel
Jarek-Karl Kunman
Fredi Normak
Andri Soone
Hans Johan Erikson
Ergo Sukk
24079
11891
11554
8859
8651
8260
II
9.
11.
16.
19.
24.
veteranid Kirsti Kasemets
Mari Onton
Elle Tamme
16424
11193
8251
I
5.
11.

Kokkuvõtted: 1. klass, 2. klass, 3. klass, 4. klass, 5. klass, 6. klass, 7. klass, 8. klass, 9. klass, 10.-12. klass ja veteranid.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Pranglimine 2014/15