Esikoht mälestuslugude konkursilt

Kadrina Keskkooli õpilase Anett Altmäe (10. klass) töö hinnati mälestuslugude konkursil "Siberist tagasi koju" esikoha vääriliseks.

Kokku laekus 44 tööd. Võisteldi 3 vanuseklassis: 7.-9. klass, 10.-12. klass ning koolitee lõpetanud.

Võistlustöö (vanaema perekonna mälestused) kirjutamise ajal õppis Anett 9. klassis, teda juhendas õpetaja Evelin Tiiter.

Mälestuslugude kogumise konkurss

Okupatsioonide Muuseumi ja MTÜ Siberi Lood poolt väljakuulutatud mälestuslugude kogumise konkurss keskendus seekord tagasipöördumise teemale: kuidas Siberisse viidud inimesed kodumaale ja oma kodudesse Eestis naasid ning milline oli nende uue elu algus Eesti NSV-s. Võistlus oli jätk varasematele mälestuslugude kogumise konkurssidele "Siberi kodu" ja "Siberi kool".

Kogunenud lugudest koostati samanimeline raamat, mille esitlus ja konkursil osalejate tänamine toimus Okupatsioonide muuseumis kodanikupäeval, 26. novembril k.a.

Loe lisaks:

· Mälestuslugude konkurss ja raamat "Siberist tagasi koju"

· Mälestuslugude konkurss "Siberist tagasi koju"

· Mälestuslugude kogumise konkurss koolidele "Siberist tagasi koju"

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Esikoht mälestuslugude konkursilt