Informaatikaviktoriin Kobras

Kopra-viktoriini I voorus pääses oma vanuserühmas 44 parema (ja ühtlasi lõppvooru kutsutute) hulka ka meie kooli 8.a klassi õpilane Reio Opromei.

Viktoriini esimene voor toimus Miksikese keskkonnas veebipõhise kontrolltööna. Reio kogus benjaminide vanuserühmas 28 punkti 30-st. Õpilase tunnustuseks tuleb lisada, et ta valmistus võistluseks iseseisvalt.

Kadrina Keskkooli õpilaste tulemused (brauseri aknas vajuta üheaegselt klahve Ctrl ja F ning otsingu reale kirjuta KADRINA): benjaminid (6.-8. klass), seeniorid (11.-12. klass).

"Kobras" on üldhariduskoolide õpilastele mõeldud informaatikaviktoriin, mille teemaderingi mahuvad küsimused arvutite riist- ja tarkvarast, turvalisusest, arvutieetikast, arvutus- ja sidetehnika ajaloost, arvutitega seotud matemaatikast, loogikast ning informatsiooni mõistmisest ja tõlgendamisest üldisemalt.

Loe lähemalt: Kobras - informaatikavõistlus üldhariduskoolidele

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Informaatikaviktoriin Kobras