Inglise keele päev

Neljapäeval, 21. jaanuaril toimus Kunda Ühisgümnaasiumis maakonna 6. klasside inglise keele päev. Kokku osales 15 võistkonda 14 koolist.

Iga võistkond tutvustas end vabalt valitud formaadis (esitlus, näidend, laul, kõne vms), oma teadmisi panid osalejad proovile viktoriinil. Tutvustuste puhul hinnati viit alaoskust, hindamisel osalesid kõik õpetajad.

Viktoriin viidi läbi interaktiivses keskkonnas Kahoot!. Küsimuste aluseks oli veebilehekülg projectbritain.com, arvestati nii vastuste õigsust kui vastamise kiirust.

Meie kooli kuuendikel läks väga hästi - esikoht võideti nii viktoriinil kui ka oma kooli tutvustamises.

Kadrina kooli esindasid 6.a klassi õpilased Bretie Bligzna, Kaisa Kastemäe, Alex-Sander Mõnuvere, Siim Arak, Mihkel Viese ja Lisette-Leontine Põder. Juhendasid õpetajad Kaire King ja Eha Vahesaar.

Kadrina kuuendikud võistlushoos   Kokkuvõttes kaks esikohta
Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Inglise keele päev