Teaduslahing

Kadrina Keskkooli 9.a klassi võiskond (Birgit Klopp, Kristel Rannala ja Anna Elisabeth Viise) sai Teaduslahingu maakondlikus voorus III koha.

Lõhnaülesannet lahendamas

Segavõistkond (Ragnar Rooba, Reio Opromei, Pille Riin Erikson) jäi 9. kohale. Vaata lähemalt: Teaduslahingu tulemused.

Kokku osales Teaduslahingu eelvoorudes 170 kolmeliikmelist võistkonda ligi sajast koolist üle Eesti. Võistkonnad lahendasid ülesandeid, mis olid seotud erinevate tegevusvaldkondadega nagu loodus, tehnika, majandus, veterinaaria, toiduteadus.

- - -

Kolmapäeval, 27. jaanuaril toimus Rakvere Gümnaasiumis võistluse Teaduslahing maakondlik eelvoor. Registreerus 10 võistkonda 7 koolist.

Kadrina Keskkoolist osales kaks võistkonda:

Ragnar Rooba (7.a), Reio Opromei (8.a), Pille Riin Erikson (9.a)

Birgit Klopp (9.a), Kristel Rannala (9.a) ja Anna Elisabeth Viise (9.a)

Õpilasi saatsid õpetajad Siret Pung ja Eve Kanger.

Aprillis toimub Teaduslahingu finaal, kuhu pääseb iga eelvooru parim võistkond.

Teaduslahing on võistlus koolinoortele, mis toob õpilased põnevasse loodus- ja täppisteaduste maailma. Igapäevaelus ette tulevatele probleemidele ja teaduslikele küsimustele pannakse käed külge ning leitakse läbi katsetamise ja meeskonnatöö lahendus. Teaduslahingus võtavad mõõtu 7.-9. klasside 3-liikmelised võistkonnad.

Võistluse info: teaduslahing.emu.ee

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Teaduslahing