Pranglimine 2015/16

Miksikese Pranglimise maakondlikul finaalvõistlusel võitsid Kadrina Keskkooli peastarvutajad 2 esikohta.

Noormeeste rühmas tuli esimeseks Georg-Harald Nagel (12. klass) ning naiste rühmas õpetaja Kirsti Kasemets.

Kuue parema hulka jõudsid veel Anvar Sild (7.a) ja õpetaja Mari Onton.

Maakonna koolide arvestuses oli Kadrina Keskkooli võistkond kolmas (vabariigis 28.).

Eesti meistrivõistluste finaali pääses meie koolist seekord vaid üks võistleja - õpetaja Kirsti Kasemets (saavutas 5. koha). Napilt jäi finaali ukse taha Georg-Harald Nagel (finaalist jäi puudu 54 punkti ja 1 koht).

Kadrina Keskkooli pranglijate tulemused maakondlikus finaalis:

KLASS VÕISTLEJA TULEMUS KOHT
1.-3.
Sirgujad
Jaas Vanaküla
Inger Rummo
Dmitri Zverkov
5066
4017
3583
20.
31.
34.
4.-6.
Oskajad
Alex-Sander Mõnuvere
Liis-Marii Kaso
8780
5342
8.
32.
7.-12.
Neiud
Anna Elisabeth Viise
Minna Lilleoja
Berta Laaniste
7371
6879
5989
13.
16.
18.
7.-12.
Noormehed
Georg-Harald Nagel
Anvar Sild
Andro Andronov
Jarek-Karl Kunman
Silver Ero
Andri Soone
Fredi Normak
Hans Johan Erikson
14371
10286
8273
8180
8032
7672
6540
6108
I
5.
9.
10.
11.
12.
16.
18.
Naised Kirsti Kasemets
Mari Onton
15125
9370
I
4.

Kokkuvõtted: sirgujad, oskajad, neiud, noormehed, naised.

Vaata lisaks: Pranglimine 2015/2016.

Pranglimise maakonnavõistluse kolme etapi kokkuvõttes jõudsid 35 parema hulka järgmised Kadrina Keskkooli võistlejad:

Võistlusklasside kaupa

KLASS VÕISTLEJA TULEMUS* KOHT
0.-3.
sirgujad
Inger Rummo
Jaas Vanaküla
Dmitri Zverkov
5588
5389
5128
23.
24.
30.
4.-6.
oskajad
Alex-Sander Mõnuvere
Liis-Marii Kaso
10636
6856
7.
32.
7.-12.
neiud
ja
naised
Kirsti Kasemets
Mari Onton
Anna Elisabeth Viise
Berta Laaniste
Minna Lilleoja
Elle Tamme
Kendra Piirmets
19024
11870
11689
9605
9032
8560
8326
II
11.
12.
23.
25.
28.
31.
7.-12.
noormehed
ja
mehed
Georg-Harald Nagel
Silver Ero
Anvar Sild
Andro Andronov
Andri Soone
Fredi Normak
Hans Johan Erikson
Jarek-Karl Kunman
Aleks Uusküla
Kristjan Laugesaar
Jan Teetlok
Raivo Rummo
Anvar Tipner
Kevin Kruusmann
Härmo Laager
Martin Paat
18033
11852
11658
11099
10925
10450
9599
9467
9023
8848
8687
8577
8549
8421
8246
8102
I
5.
7.
8.
10.
12.
15.
17.
19.
23.
24.
25.
26.
29.
31.
33.

* kolmest etapist kahe parema etapi summa

Maakonna finaali pääses 17 õpilast ja 2 õpetajat:

  • sirgujad: Inger Rummo (2.d), Jaas Vanaküla (3.a) ja Dmitri Zverkov (3.b);
  • oskajad: Liis-Marii Kaso (5.a) ja Alex-Sander Mõnuvere (6.a);
  • neiud: Berta Laaniste (7.a), Minna Lilleoja (7.a) ja Anna Elisabeth Viise (9.a);
  • noormehed: Anvar Sild (7.a), Aleks Uusküla (8.a), Silver Ero (10. klass), Georg-Harald Nagel, Andro Andronov, Andri Soone, Fredi Normak, Hans Johan Erikson ja Jarek-Karl Kunman (kõik 12. klass);
  • täiskasvanud: Kirsti Kasemets ja Mari Onton.

Kokkuvõtted: sirgujad, oskajad, neiud ja naised, noormehed ja mehed.

Klasside kaupa (koht 30 parema hulgas)

KLASS VÕISTLEJA TULEMUS* KOHT
2. Inger Rummo
Ott Arak
Kirsika Kaegas
Rico Vilu
5588
4469
3880
3479
4.
6.
14.
28.
3. Jaas Vanaküla
Dmitri Zverkov
5389
5128
20.
26.
4. Andri Kuusk 3013 21.
5. Liis-Marii Kaso
Anete-Andra Algpeus
Gerda Lee Allikma
6856
5744
5378
8.
20.
27.
6. Alex-Sander Mõnuvere
Mihkel Viese
Leevi Lahi
Krete-Ly Salumäe
Henrich Axel Annula
Mart Põder
Robin Klaus
10636
6113
6051
5963
5790
5522
5409
5.
16.
17.
19.
23.
26.
27.
7. Anvar Sild
Berta Laaniste
Minna Lilleoja
Anvar Tipner
Magnar Kaegas
Karel-Mattias Kolli
Matteus Miilpalu
Kaarel Kell
Egert Römer
Kertjan Nurk
Carmen Jastremski
Laura Pruul
Marion Maasing
Cetlin Jõemaa
11658
9605
9032
8549
7746
7465
7334
7276
6930
6378
6344
6284
6016
5887
I
III
5.
6.
9.
11.
12.
13.
18.
22.
23.
24.
27.
30.
8. Aleks Uusküla
Jan Teetlok
Kevin Kruusmann
Tauri Altmäe
Mirko Raik
Mirell Mooses
Saara Suurkivi
Getlyn Ojaste
Sandra Vanaküla
Reio Opromei
Susanna Abner
Maria Elisabeth Bremen
Liis Lillemägi
Karolin Krasnov
Carmel Meelind
Henry Erenbus
Maria Mäe
Kalev Rannar Müntser
Maris Kerov
Katriine Vasemägi
9023
8687
8421
7428
7399
7166
7087
7023
6634
6596
6228
5630
5627
5596
5286
5276
5122
5083
4934
4911
I
II
III
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
13.
15.
16.
17.
19.
20.
22.
23.
25.
26.
9. Anna Elisabeth Viise
Kendra Piirmets
Kirke Külmhallik
Khirsten Terese Murumägi
Krislin Mägi
Bogdan Kalitjuk
Gert Lužkov
Aliise Tipner
Ottar Paulus
Kristjan Tipp
Birgit Klopp
Dagmar Lui
Birgie Bligzna
Mirell Viru
Romet Lõns
Reili Valk
Kristel Rannala
11689
8326
7322
7244
6679
6674
6666
6605
6598
6278
6261
6161
6081
5767
5728
5669
5439
II
6.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
19.
20.
21.
22.
24.
26.
28.
30.
10.-12. Georg-Harald Nagel
Silver Ero
Andro Andronov
Andri Soone
Fredi Normak
Hans Johan Erikson
Jarek-Karl Kunman
18033
11852
11099
10925
10450
9599
9467
II
10.
14.
15.
18.
25.
26.
veteranid Kirsti Kasemets
Mari Onton
Elle Tamme
19024
11870
8560
I
5.
7.

* kolmest etapist kahe parema etapi summa

Kokkuvõtted: 2. klass, 3. klass, 4. klass, 5. klass, 6. klass, 7. klass, 8. klass, 9. klass, 10.-12. klass ja veteranid.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Pranglimine 2015/16