Teadustööde konkurss

Selgunud on käesoleva aasta õpilaste teadustööde riikliku konkursi tulemused. Meie kooli 11. klassi õpilane Anna-Liis Post sai kaks eripreemiat.

Konkursi II vooru pääses Kadrina Keskkoolist kaks õpilast - Helen Proosa (11. klass) tööga "Kohanimed enne ja nüüd. Kadrina-kandi oronüümid" ja Anna-Liis Post uurimusega "Kadrina kohtade hüüdnimed".

Kõrgemalt hinnati Anna-Liisi tööd, mis pälvis nii Eesti Ajaloomuuseumi kui ka Tartu Ülikooli eripreemia.

Helenit ja Anna-Liisi juhendas õpetaja Liivi Heinla.

Kokku laekus konkursile 159 tööd, mille hulgast teadlastest koosnev žürii valis lõppvooru 99 uurimistööd, mida Tallinnas toimud Õpilaste teadusfestivali kahe päeva jooksul esitleti žüriile ja avalikkusele. Välja anti 12 riiklikku preemiat põhikooli ja gümnaasiumiastmes, eripreemiad andsid üle enam kui 20 asutust ja organisatsiooni.

Anna-Liis Post parimate autasustamisel

Loe lisaks: Õpilaste teadustööde riikliku konkursi parimad on selgunud!

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Teadustööde konkurss