EENeti joonistusvõistlus

EENeti 2016. aasta arvutijoonistuste võistlusel võitis Mirjam Mäekivi 11-13-aastaste vanuserühmas Eesti Ornitoloogiaühingu eriauhinna parima tihasepildi eest.

Erauhinna pälvinud töö joonistas Mirjam teemal "Tii-tii-digitihane" ning oma pilti kommenteerib ta järgmiselt: "Lähme lendame internetis!".

Tii-tii-digitihane

Võistluse populaarseimal teemal "Elu ilma elektrita" leidis 11-13-aastaste õpilaste seas äramärkimist kahe meie kooli õpilase - Mirjam Mäekivi ja Lisette-Leontine Põder (mõlemad õpivad 7.a klassis) - tööd.

Elu ilma elektrita   Elu ilma elektrita

Osales 4695 autorit 5396 arvutijoonistusega, autoreid oli 199 koolist, juhendajaid 221.

Võistlusele laekunud tööde arvukuse poolest oli Kadrina Keskkool kõigi osalenud koolide pingeraes III (173 pilti) ja meie kooli õpetaja Piret Särg juhendajate pingereas II (162 juhendatud tööd).

Loe lisaks:

· Selgusid EENeti arvutijoonistuste võistluse võitjad (pressiteade)

· Võistluse võitjad, äramärgitud tööd ja parimad juhendajad (tulemused)

· Võistlusele laekunud tööd (kõik pildid)

· Piltide laekumine (statistika)

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid EENeti joonistusvõistlus