BSP veebiviktoriini tulemused

Sel õppeaastal toimunud Läänemere Projekti (BSP) veebiviktoriin oli juba järjekorras neljas ning teemaks ikka Läänemeri ja sellega seonduv.

Viktoriin on rahvusvaheline ja inglise keeles, osalejad said arendada nii keelelisi oskusi kui ka internetist iseseisvat info otsimist ning kasutada ka oma teadmisi. Sel korral oli aeg limiteeritud ning viktoriin tunduvalt raskem kui varasemad. Kindlasti paranes õpilaste keskkonnateadlikkus selles valdkonnas.

Kadrina Keskkoolist osalesid 10.LOTE õpilased ning Liisbet Leemets osutus üheks võitjaks paremate vastajate seas ning tunnistati loosiga ka auhinnavääriliseks. Palju õnne!

Tänavu oli osalejaid 429, kõige rohkem Eestist (340), kuid ka Soomest, Saksamaalt, Leedust, Taanist, Lätist ja Venemaalt.

Info ja tulemused asuvad: bsp.teec.ee

The Baltic Sea Project

Kirjutas Siret Pung, bioloogiaõpetaja