Kirjandivõistlus

Lõppes haridusministeeriumi ja Lionsite kirjutamiskonkurss "Heategu läbi minu mõtete".

22. veebruaril korraldas haridusministeerium ja rahvusvaheliste Lions klubide Eesti piirkonna organisatsioon piduliku vastuvõtu ja auhinnatseremoonia heategevusteemalise kirjutamise võistluse võitjatele. Parimatele kirjutajatele andsid auhinnad üle minister Mailis Reps ja lionsite kuberner Raivo Kokser.

Võistlejate hulgas oli ka Kadrina Keskkooli õpilasi, kellest Reio Opromei 9.a klassist saavutas Hugo Treffneri abituriendi Markus Haugi järel vanemas vanuseastmes II koha. Selle vanuseastme võitjad selgitati välja 85 töö hulgast. Reio kirjatüki pealkiri oli "Heategevus. Teistmoodi". Kõik lõppvooru pääsenud tööd koondatakse raamatuks, mida esitletakse 29. aprillil.

Loe lisaks:

Selgusid õpilaskonkursi "Heategu läbi minu silmade" parimad (www.hm.ee)

Selgusid õpilaskonkursi "Heategu läbi minu mõtete" parimad (www.lions.ee)

Kirjutas Liivi Heinla, eesti keele õpetaja

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Kirjandivõistlus