Inglise keele päev

Teisipäeval, 4. aprillil toimus Rakvere Reaalgümnaasiumis inglise keele päev 6. klassidele.

Seekordne üritus oli pühendatud inglise lastekirjaniku Roald Dahli elule ja loomingule. Kuulsa kirjaniku sünnist möödus 2016. aasta sügisel 100 aastat.

Üks osa üritusest oli mininäidendite võistlus. Kadrina Keskkooli esindasid 6. a klassi õpilased Sonja Seppa, Claudia Rüütman, Mihkel Eslon, Jaagup Sulev ja Marcus Mägi. Lõbusas toonis esitasid nad Roald Dahli värsivormis kirjutatud "Punamütsike ja hunt" ja "Kolm Põrsakest" ainetel loodud näidendi. Tubli näitetrupp hinnati žürii poolt II koha vääriliseks. Üllatusena valiti kadrinlaste näidend lemmikuks ka publiku poolt - s.t anti välja publikuauhind. Parimaks näitlejaks üritusel valiti Hunt - Mihkel Eslon!

Kadrina Keskkooli 6.a klassi näitetrupp

Kirjutas ja pildistas Signe Ojasalu, inglise keele õpetaja