Reaalteadused ellu

Meie kooli noored osalesid Tallinna Tehnikagümnaasiumi korraldatud veebipõhisel reaalainete võistlusel "Toome reaalteadused reaalsusesse".

Veebipõhine viktoriinisari toimus ajavahemikul 03.-18. aprill ja kuna käesolev aasta on laulupeoaasta, siis oli pühendatud helidele.

Võistlussari koosnes kokku kolmest osast ja meie 11. klassi võistkond koosseisus Johanna-Angela Bremen, Annika Viiksaar, Henri Herm ja Aleksander Frolov oli edukas kõigis voorudes.

1. voor - viktoriin laulupidude ajaloost - III-V koht

2. voor - viktoriin "Helid muusikas ja füüsikas" - I-II koht

3. voor - erinevate ülesannete lahendamine - III koht

Kõik võistlusel osalenud õpilased said preemiaks ekskursiooni Tallinna Linnateatrisse ja Riigiarhiivi Filmiarhiivi.

Tänavu juba 11. korda toimunud konkursi "Toome reaalteadused reaalsusesse" eesmärgiks on populariseerida loodusteadusi ja näidata nende seotust meie igapäevaeluga, samuti pakkuda gümnaasiumis õppivatele noortele võimalust oma teadmisi-oskusi reaalainetes proovile panna.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Reaalteadused ellu