Noore looduskaitsja märk

4. juunil tunnustati Keskkonnaministeeriumi poolt välja antava noore looduskaitsja märgiga meie kooli 11. klassi õpilasi Annika Viiksaart ja Johanna Angela Bremenit.

Sel aastal pälvis tunnustuse 22 aktiivset noort, kes on eriliselt silma paistnud looduskaitsealase tegevusega, looduse süvitsi uurimisega, esinenud edukalt loodusteaduslikel olümpiaadidel ja võistlustel ning keda ühendab suur huvi looduse vastu.

Noore looduskaitsja märk anti kätte Tallinna loomaaia keskkonnahariduskeskuses toimunud üritusel keskkonnaminister Marko Pomerantsi poolt.

Varasematel aastatel on Kadrina Keskkooli õpilastest selle tunnustuse pälvinud Kaisa Rooba, Meryl Komp ja Marta Jamsja. Noore looduskaitsja märki antakse välja alates 2011. aastast.

Loe lähemalt: Noore looduskaitsja märgiga premeeriti 22 noort inimest

Loe lisaks: Noore looduskaitsja märk