Kadrinlased taas Goldbergi masina konkursil

Kadrina Keskkool lööb taas kaasa reedel, 3. novembril Tallinna Tehnikakõrgkoolis peetaval vabariiklikul Goldbergi masina ehitamise võistlusel, kus tänavu osaleb 9 võistkonda.

Ahelreaktsioonil põhineva Goldbergi masina võistlus peetakse Tallinna Tehnikakõrgkooli korraldatud messi "Inseneeria karjääripäev" raames. Päevakava on siin. Pikemalt Goldbergi masinast aga siit.

Masinaid, Kadrina oma nende hulgas, pannakse kell 14 proovile juba teist aastat järjest. Vähemalt kümnest elemendist koosneva leiutise ülesandeks on töötada võimalikult täpselt 30 sekundit. Kadrina Keskkoolist läheb oma kätetööd näitama 9. ja 10. klassi noormeeste võistkond. Võistkonda kuuluvad Magnar Kaegas, Mario Kang, Rihard Laisaar, Reio Opromei ja Kristjan Pärnamäe, meeskonda juhendab õpetaja Karl Meos. Võistluse otseülekannet saab jälgida Delfi TV vahendusel.

Masinat katsetamas ja ehitamas   Goldbergi masina testimine

Kirjutas ja pildidtas Reio Opromei, 10. klass

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Kadrinlased taas Goldbergi masina konkursil