Kodu-uurimiskonverents

29. novembril peeti Pärnus 47. üleriigilist koolinoorte kodu-uurimiskonverentsi. Virumaad esindas kuus noort, nende hulgas neli Kadrina Keskkooli õpilast.

Meie koolist kutsuti oma uurimistööd esitlema Sigrit Umerov (9. a klass), Mirell Viru (11. klass), Johanna Angela Bremen (12. klass) ja Anett Altmäe (12. klass). Õpilasi juhendasid õpetajad Liivi Heinla (Johanna Angela) ja Evelin Tiiter (Sigrit, Mirell, Anett).

Paremusjärjekorda tõid ei pandud, kõiki osalejaid tunnustati tänukirja ja kingitusega.

Selle aasta konverentsile esitati kokku 10 põhikooli- ja 13 gümnaasiumiastme tööd nelja maakonna 13 koolist.

Üle-eestilise konverentsi eesmärgiks on innustada noori kodu-uurijaid väärtustama oma kodupaiga ajalugu, toetada õpilasi ja nende juhendajaid kultuuripärandi jäädvustamisel ning luua koostöövõimalusi kodu- ja kultuuriloost huvitatud noortele.

Konverentsil osalenute ühispilt

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Kodu-uurimiskonverents