BSP veebiviktoriini võitjad selgunud

Juba mitmendat aastat on korraldatud rahvusvahelist Läänemere Projekti (BSP) veebiviktoriini, mis on inglise keeles ning küsimused on nii Läänemere teemalised kui ka keskkonnaalased üldiselt.

Kadrina Keskkooli õpilased on igal aastal samuti viktoriinis osalenud. Sel õppeaastal osales 14 õpilast ning Liis Kuusemets 10. klassist on ka üks veebiviktoriini võitjatest. Auhinnaks saab Liis võimaluse veeta kevadel/suvel üks töövarjupäev mõne Eesti teadlase juures!

Auhinna väärilisteks osutusid veel 11. klassi õpilased Kirke Külmhallik, Anu Kalamets ja Margit Kerov ning 12. klassist Laura Tervonen.

Kokku osales viktoriinil sel korral 808 õpilast Läänemere-äärsetest riikidest, kusjuures 677 neist Eestist.

Info ja tulemused asuvad: bsp.teec.ee

The Baltic Sea Project

Kirjutas Siret Pung, bioloogiaõpetaja