Kunstiolümpiaad

27. jaanuaril Rakvere Reaalgümnaasiumis toimunud üleriigilise kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus võitsid Kadrina Keskkooli õpilased kaks auhinnalist kohta ja lisaks mitu eripreemiat.

II koha said nooremas vanuserühmas (7.-9. klassid) Luise Grethen Nirgi (9.b) ja vanemas vanuserühmas (10.-12. klassid) Pille Riin Erikson (11. klass). Lisaks pärjati Luise Grethenit ja Pille Riini oma vanerühmades parima koduse loovtöö preemiaga.

Anna Elisabeth Viise (11. klass) võitis vanemas vanuserühmas parima kohapealse loovtöö preemia.

Kadrina Keskkoolist osales olümpiaadil veel Lisette-Leontine Põder 8.a klassist.

Kõiki õpilasi juhendas õpetaja Marika Soone.

100 aastat mälestusi   Linda pisarad

Kadrina Keskkooli õpilaste tulemused:

KLASS ÕPILANE KOHT JUHENDAJA
7.-9. Luise Grethen Nirgi (9.b)
Lisette-Leontine Põder (8.a)
10.
Marika Soone
10.-12. Pille Riin Erikson (11. klass)
Anna Elisabeth Viise (11. klass)
5.
Marika Soone

Piirkondliku žürii otsusega valiti Pille Riin Erikson ja Luise Grethen Nirgi esindama Lääne-Virumaad riiklikul kunstiolümpiaadil (mõlemast vanuserühmast kaks esindajat).

Kokku osales Lääne-Virumaalt 17 õpilast, nende hulgas 7 gümnasisti.

Alus: olümpiaadi protokoll

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Kunstiolümpiaad