Joonistusvõistlus

Selgunud on Lääne-Viru lasteaedade ja koolide hariduslike erivajadustega (LÕK ja TÕK) õpilaste 2018. aasta joonistusvõistluse "Tere, Kollane Koer" tulemused.

1.-3. klasside arvestuses saavutas III koha meie kooli õpilane Raido Maasikamäe (3.l), juhendajateks õpetajad Elle Tamme ja Reesi Sirvi.

Kollase maakoera aastale pühendatud konkursil osales kokku 61 õpilast 7 koolist 13 õpetaja juhendamisel. Kõiki töid saab vaadata Rakvere raamatukogu lasteosakonnas. Näitus avatakse 16. veebruaril ja jääb avatuks 16. märtsini.

Idamaa kalendri aastale pühendatud joonistusvõistluse korraldajaks on Vaeküla Kool ja tänavune võistlus toimus juba 12. korda (ehk täis on saanud idamaa kalendri 12-aastane tsükkel).

Sa oled siin: Avaleht Uudised Konkursid Joonistusvõistlus