Ettevõtluspäev

Reedel, 16. oktoobril viiakse meie koolis läbi karjääri- ja ettevõtluspäev, mis pakub tegevusi kogu kooliperele.

Suur tänu päeva korraldajale, õpetaja Egle Upsile, ning kõigile abilistele ja läbiviijatele!

1.-3. KLASSID

08:45-09:30 Sissejuhatus huvikeskuse saalis
09:40-10:25 Meisterdamise töötuba:
· 1. klassid - kaardid; · 2. klassid - kuusekaunistused; · 3. klassid - kooli kaunistused
(õpilastel kaasa võtta pinal, kus on kindlasti käärid ja liim, muud meisterdamise vahendid on olemas!)
10:25-10:40 Söögivahetund
11:40-12:25 Kokkuvõte huvikeskuse saalis

4. KLASSID

08:45-09:30 Sissejuhatus huvikeskuse saalis
09:40-11:25 Töötuba:
· 4.a,b - tegevus töö- ja tehnoloogiaõpetuse klassis; · 4.c - Scratch (3. arvutiklassis)
10:25-10:40 Söögivahetund
12:00-12:40 Kokkuvõtte tegemine koduklassis
12:40-13:25 Kokkuvõte huvikeskuse saalis

5. KLASSID

08:45-09:30 Sissejuhatus huvikeskuse saalis
09:40-11:25 Töötuba:
· 5.a - Ettevõtlusteatri tutvustamine (raamatukogus);
· 5.b - 3D printimine (1.arvutiklassis);
· 5.c - Scratch (3. arvutiklassis)
11:25-11:40 Söögivahetund
12:00-12:40 Kokkuvõtte tegemine koduklassis
12:40-13:25 Kokkuvõte huvikeskuse saalis

6. KLASSID

08:45-09:30 Sissejuhatus huvikeskuse saalis
09:40-11:25 Töötuba:
· 6.a tüdrukud - karpide meisterdamine (õp E. Upsi klassis);
· 6.a poisid - 3D printimine (1.arvutiklass);
· 6.b tüdrukud - karpide meisterdamine (õp E. Upsi klassis);
· 6.b poisid - paberi valmistamine (õp K. Kasemetsa klassis);
· 6.c - paberi valmistamine (õp K. Kasemetsa klassis);
11:25-11:40 Söögivahetund
12:00-12:40 Kokkuvõtte tegemine koduklassis
12:40-13:25 Kokkuvõte huvikeskuse saalis

7. KLASSID

08:45-09:45 Töötuba:
· 7.a - Rajaleidja; · 7.b,c tüdrukud - loeng; · 7.b,c poisid - Rajaleidja;
10:00-11:00 Töötuba: Rajaleidja;
11:15-12:15 Fotojaht (peab leidma võimalikult palju ettevõtteid ja tegema selle taustal klassipildi; pilte peab saama pärast kokkuvõttes näidata, pildistada võib telefoniga, fotoaparaadiga vms)
12:25-12:40 Söögivahetund
13:00-13:35 Kokkuvõtte tegemine koduklassis
13:35-14:20 Kokkuvõte huvikeskuse saalis

8. KLASSID

09:00-09:45 Töötuba: Rajaleidja
10:00-11:00 Töötuba: · 8.a,b,c tüdrukud - loeng; · 8.a,b,c poisid - Rajaleidja;
11:15-12:15 Fotojaht (peab leidma võimalikult palju ettevõtteid ja tegema selle taustal klassipildi; pilte peab saama pärast kokkuvõttes näidata, pildistada võib telefoniga, fotoaparaadiga vms)
12:25-12:40 Söögivahetund
13:00-13:35 Kokkuvõtte tegemine koduklassis
13:35-14:20 Kokkuvõte huvikeskuse saalis

9. KLASSID

08:45-09:30 Töötuba: · 9.a - loeng; · 8.b,c - ettevõtte külastamine (Technobalt)
10:00-11:00 Töötuba: · 9.a - ettevõtte külastamine (Reideni plaat); · 8.b,c - loeng
11:10-12:10 Töötuba: · 9.a - ettevõtte külastamine (Technobalt); · 8.b,c - (Reideni pl...)
12:25-12:40 Söögivahetund
13:00-13:35 Kokkuvõtte tegemine koduklassis
13:35-14:20 Kokkuvõte huvikeskuse saalis

10. KLASS

09:00-12:00 Töötuba: L-Viru Arenduskeskuse ettevõtluskonsultant Olga Tšernikova
12:25-12:40 Söögivahetund
13:00-13:35 Kokkuvõtte tegemine koduklassis
13:35-14:20 Kokkuvõte huvikeskuse saalis

11. KLASS

Töövarjupäev (majast väljas)
Kokkuvõte - pildid, töölehed

12. KLASS

08:45 Ettevõtlusteater: Ettevõtlusteater MTÜ tegevjuht Piret Põld (noortekeskuses)
12:30-12:45 Söögivahetund
13:35-14:20 Kokkuvõte huvikeskuse saalis

Sa oled siin: Avaleht Uudised Õppetöö Ettevõtluspäev