Koolitus lastevanematele

Neljapäeval, 26. novembril algusega kell 18:00 toimub koolitus lastevanematele.

Lektor on kooli meditsiiniõde Tiina Miilpalu, kes kõneleb teemal "Lapse tervisemured ja kooli toetamise võimalused".

Juttu tuleb sellest, kuidas läheks lapsel paremini koolis, kui on terviseprobleemid, mis vajavad igapäevast tegelemist (diabeet, toidutalumatus, ravimite võtmine jne).

Loeng toimub raamatukogu lugemissaalis (A-korpuse I korrusel, sisenemine kooli hoovist algklasside uksest).

Olete oodatud!

- - -

Kokku toimub sellel õppeaastal koolis neli koolitust lastevanematele. Kokkusaamiste eesmärgiks on, et vanemad saavad teadmisi ja oskusi, kuidas kodus lastega paremini koos olla. Arutelude käigus leiame lahendusi ja jagame kogemusi.

Järgmised loengud toimuvad:

26.01.2016 - "Lapsega kontakti leidmine vanemal, omavaheline suhtlemine".
Lektor koolipsühholoog Tiiu Kerm, kes annab juhiseid ja häid nippe, kuidas hoida suhet oma lapsega. Toetada, suunata lapse tegevust ja kasvamist.

22.02.2016 - "Laps ja koolirõõm".
Arutleme koos sotsiaalpedagoog Terje Sanderiga. Rõõmus laps tuleb kooli, kui koostöö koduga on hea. Oluline on koos arvestada lapse eripära ja individuaalsust ning arendada lapse tugevusi.

16.03.2016 - "Lapse õpetamine ja aitamine koduste tööde õppimisel".
Lektor on õpilaskodu juhataja Merle Kärdla, kes jagab nõuandeid, kuidas aidata last koduste tööde tegemisel. Kas ja kui palju peab vanem aitama ning jõudmine selleni, et laps teadvustab õppimise vajalikkust.

Kõik loengud algavad kell 18:00 kooli raamatukogu lugemissaalis. Loengud on tasuta, pakume teed.

Veel infot sotsiaalpedagoogilt terjekadrina.edu.ee või tel 322 5652.

Terje Sander, sotsiaalpedagoog

Sa oled siin: Avaleht Uudised Õppetöö Koolitus lastevanematele