Koolitus lastevanematele

Teisipäeval, 26. jaanuaril algusega kell 18:00 toimub koolitus lastevanematele.

Lektor on koolipsühholoog Tiiu Kerm, kes kõneleb teemal "Lapsega kontakti leidmine vanemal, omavaheline suhtlemine".

Koolitusel jagatakse praktilisi nõuandeid lapsega suhtlemise teemal ja häid toimivaid nippe, mida suhtlemisel lapsega kasutada.

Loeng toimub raamatukogu lugemissaalis (A-korpuse I korrusel, sisenemine kooli hoovist algklasside uksest).

Ootame osalema põhikooli õpilaste vanemaid.

- - -

Lisaks eelpool kirjeldatule toimub sellel õppeaastal koolis veel kaks koolitust lastevanematele. Kokkusaamiste eesmärgiks on, et vanemad saavad teadmisi ja oskusi, kuidas kodus lastega paremini koos olla. Arutelude käigus leiame lahendusi ja jagame kogemusi.

Järgmised loengud toimuvad:

22.02.2016 - "Laps ja koolirõõm".
Arutleme koos sotsiaalpedagoog Terje Sanderiga. Rõõmus laps tuleb kooli, kui koostöö koduga on hea. Oluline on koos arvestada lapse eripära ja individuaalsust ning arendada lapse tugevusi.

16.03.2016 - "Lapse õpetamine ja aitamine koduste tööde õppimisel".
Lektor on õpilaskodu juhataja Merle Kärdla, kes jagab nõuandeid, kuidas aidata last koduste tööde tegemisel. Kas ja kui palju peab vanem aitama ning jõudmine selleni, et laps teadvustab õppimise vajalikkust.

Kõik loengud algavad kell 18:00 kooli raamatukogu lugemissaalis. Loengud on tasuta, pakume teed.

Veel infot sotsiaalpedagoogilt terjekadrina.edu.ee või tel 322 5652.

Terje Sander, sotsiaalpedagoog

Sa oled siin: Avaleht Uudised Õppetöö Koolitus lastevanematele