eTwinningu kvaliteedimärk

Rakvere Gümnaasiumi ja Kadrina Keskkooli koostööprojekt "Sügise märgid sügise sünnipäeval" pälvis eTwinningu miniprojektide kvaliteedimärgi.

Rakvere poolelt osalesid 2.b klass ja õpetaja Pille-Riin Pukk ning 5.a klass ja õpetaja Mare Kütt, Kadrinast 3.b klass ja õpetaja Elle Tamme ning 5.c klass ja õpetaja Mari Onton.

Eesmärgiks oli märgata sügise saabumist ning jäädvustada see fotodena. Fotosid jagati sõpruskooliga, huvitavamatest fotodest koostati kollaaž, mida omakorda jagati partneriga. Tegevuste juures juhendasid ja abistasid vanemad õpilased nooremaid.

Loe lisaks:

· Rakvere Gümnaasiumi ja Kadrina Keskkooli eTwinningu miniprojekt sai tunnustuse (RG)

· Rakvere gümnaasiumi ja Kadrina keskkooli eTwinningu miniprojekt sai tunnustuse (VT)

· Miniprojektide võistlus (Sõpruskoolid Euroopas / eTwinning blogi)

Sa oled siin: Avaleht Uudised Õppetöö eTwinningu kvaliteedimärk