Koolitus lastevanematele

Esmaspäeval, 22. veebruaril algusega kell 18:00 toimub koolitus lastevanematele.

Lektor on sotsiaalpedagoog Terje Sander, arutame koos teemal "Laps ja koolirööm".

Rõõmus laps tuleb kooli, kui koostöö koduga on hea. Oluline on koos arvestada lapse eripära ja individuaalsust ning arendada lapse tugevusi.

Loeng toimub raamatukogu lugemissaalis (A-korpuse I korrusel, sisenemine kooli hoovist algklasside uksest), kestus 1 tund.

Olete oodatud!

- - -

Sellel õppeaastal toimub koolis veel üks koolitus lastevanematele. Kokkusaamise eesmärgiks on, et vanemad saavad teadmisi ja oskusi, kuidas kodus lastega paremini koos olla. Arutelu käigus leiame lahendusi ja jagame kogemusi.

Järgmine loeng toimub:

30.03.2016 - "Lapse õpetamine ja aitamine koduste tööde õppimisel".
Lektor on õpilaskodu juhataja Merle Kärdla, kes jagab nõuandeid, kuidas aidata last koduste tööde tegemisel. Kas ja kui palju peab vanem aitama ning jõudmine selleni, et laps teadvustab õppimise vajalikkust.

Loeng algab kell 18:00 kooli õpilaskodus (Rakvere tee 14, hostelli uksest 1. korrusel). Koolitus on tasuta, pakume teed. Info õpilaskodu juhatajalt tel 325 0116.

Veel infot sotsiaalpedagoogilt terjekadrina.edu.ee või tel 322 5652.

Terje Sander, sotsiaalpedagoog

Sa oled siin: Avaleht Uudised Õppetöö Koolitus lastevanematele