I poolaasta tublimad õppurid

Esimese poolaasta lõpetas heade ja väga heade hinnetega 35 gümnaasiumiastme (10.-12. klassi) õpilast, nende hulgast ainut viitele õppis 2 õpilast.

Viitele õppisid Maria Elisabeth Bremen (10. klass) ja Annika Viiksaar (12. klass).

Neljadele-viitele õppisid:

10. klass: Susanna Abner, Annabel Bremen, Henry Erenbus, Kaisa Nele Hendla, Liis Kuusemets, Liis Lillemägi, Carmel Meelind, Mirell Mooses, Ketlyn Ojaste, Reio Opromei;

11. klass: Birgit Klopp, Kirke Külmhallik, Kattri Ann Lindam, Khristen Terese Murumägi, Krislin Mägi, Kristel Rannala, Anna Elisabeth Viise, Mirell Viru, Helena Aaman, Birgie Bligzna, Taavi Tikkerber, Kristjan Taimla;

12. klass: Johanna Angela Bremen, Maxim Gusarov, Henri Herm, Roberta Kirsch, Mari Miilpalu, Marelle Mägi, Eleonora Lisette Rjabinin, Merili Sirvel, Melissa Suvi, Anett Altmäe, Ülle-Mai Kesamaa.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Õppetöö I poolaasta tublimad õppurid