Tublimad sportlased 2013/2014

Parimate sportlaste autasustamise aktus 7.-12. klasside õpilastele toimub neljapäeval, 02. oktoobril 5. tunni ajal huvikeskuse saalis.

Tublimad sportlased 2013/2014. õppeaastal (Lääne-Virumaa MV, Eesti MV, rahvusvahelised võistlused):

RAHVASTEPALL
Poisid
4.-5. klassid
Lääne-Virumaa koolide MV I koht (Matteus Miilpalu, Karel-Mattias Kolli, Anvar Sild, Rihard Laisaar, Gustav Lankei, Jürgen Lankei, Oliver Lankei, Sven Leiaru )
Poisid
4.-5. klassid
EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnvõistlus II koht (Anvar Sild, Gustav Lankei, Jürgen Lankei, Oliver Lankei, Sven Leiaru, Matteus Miilpalu, Rihard Laisaar, Karel-Mattias Kolli)
VÕRKPALL
Poisid Miniliiga vabariiklik turniir 5. koht (Markus Julius Holmberg, Kristjan Metsoja, Kalev Rannar Müntser, Aleks Uusküla, Gustav Lankei)
Poisid Miniliiga Lääne-Virumaa turniir I koht (Markus Julius Holmberg, Kristjan Metsoja, Kalev Rannar Müntser, Aleks Uusküla)
Poisid Lääne-Virumaa noorte MV minivõrkpallis I koht (Markus Julius Holmberg, Kristjan Metsoja, Kalev Rannar Müntser, Aleks Uusküla, Gustav Lankei)
Poisid
9. klass ja nooremad
Lääne-Virumaa koolide MV I koht (Siim Umerov, Deivid Armulik, Renno Laaniste, Kevin Kivro, Andero Kirsch, Gert Lužkov, Aleks Uusküla)
Tüdrukud
9. klass ja nooremad
Lääne-Virumaa koolide MV I koht (Anete Hela Pulk, Marta Rummi, Iida Anette Allikma, Helen Proosa, Laura Tervonen, Roberta Kirsch, Anna Elisabeth Viise, Kattri Ann Lindam)
Noormehed
12. klass ja nooremad
Lääne-Virumaa koolide MV I koht (Karmo Kalamäe, Ben Lilleoja, Marko Rand, Mart Aleksandrov, Kaarel Taimla, Deivid Armulik, Kevin Kivro, Renno Laaniste, Siim Umerov)
Neiud
12. klass ja nooremad
Lääne-Virumaa koolide MV III koht (Anete Hela Pulk, Marta Rummi, Iida Anette Allikma, Laura Tervonen, Roberta Kirsch, Anna Elisabeth Viise)
Ben Lilleoja Eesti I liiga MV I koht (Paide/Türi/Väätsa võistkonna koosseisus); Lääne-Virumaa MV I koht (Kadrina võistkonna koosseisus)
JALGPALL
Noormehed
10.-12. klass
Lääne-Virumaa koolide 2013. a esivõistlus III koht (Ken-Timo Rannaste, Fredi Normak, Georg-Harald Nagel, Reijo Pajussar, Andro Andronov, Kristo Puusepp, G. Metsküla, Ardo Laupa)
ORIENTEERUMINE
Kaisa Rooba Balti MV, tavarada II koht
Eesti MV, sprint I koht
Eesti MV, lühirada III koht
Eesti MV, tavarada III koht
Eesti MV, öine tavarada II koht
EKSL MV, valikorienteerumine, 8.-9. klass I koht
Ragnar Rooba EKSL MV, valikorienteerumine, 1.-5. klass I koht
Eesti MV, tavarada III koht
SUUSAORIENTEERUMINE
Kaisa Rooba Euroopa noorte MV, lühirada, N17 Eroopa meister
Euroopa noorte MV, teade, N17 III koht
Eesti MV, sprint I koht
Eesti MV, lühirada I koht
Ragnar Rooba Eesti MV, sprint III koht
Eesti MV, lühirada II koht
RATTAORIENTEERUMINE
Kaisa Rooba Eesti MV, lühirada II koht
Eesti MV, tavarada II koht
LAUATENNIS
Johannes Ruuto Lääne-Virumaa MV, kuni 18-aastased noormehed III koht
Krete-Ly Salumäe Lääne-Virumaa MV, tüdrukud II koht
UJUMINE
Mari Miilpalu Lääne-Virumaa MV, 5-kordne meister
MSL Jõud MV, kaks I kohta, II koht
Matteus Miilpalu Lääne-Virumaa MV, 5-kordne meister
Rahvusvahelised ujumisvõistlused Slovakkias Zilinas, 2002.a ja hiljem sündinud
200m, 100m vabalt, 50m selili I koht, 50m liblikat III koht
MAADLUS
Erika Treiman Eesti MV kreeka-rooma ja naistemaadluses täiskasvanutele II koht
Markus Julius Holmberg Eesti õpilaste MV kreeka-rooma maadluses I koht
Eesti õpilaste MV vabamaadluses I koht
Kristjan Metsoja Eesti õpilaste MV vabamaadluses II koht
Karl-Kristjan Valdna Eesti õpilaste MV kreeka-rooma maadluses II koht
Tauri Altmäe Eesti õpilaste MV kreeka-rooma maadluses III koht
Anvar Sild Eesti õpilaste MV kreeka-rooma maadluses III koht
KERGEJÕUSTIK
Lääne-Virumaa noorte talvised MV mitmevõistluses
Kirke Külmhallik TB 5-võistlus III koht
Gregor Pilt PD III koht
Lääne-Virumaa algklasside kergejõustiku MV
Mari-Liis Kirss 60m jooks III koht
Gerda Jamsja kaugushüpe III koht
Anvar Sild kaugushüpe III koht
Gustav Lankei pallivise I koht
Matteus Miilpalu 400m jooks II koht
Ragnar Rooba 400m jooks III koht
LASKMINE
Võistkond Lääne-Virumaa riigikaitset õpetavate koolide laskevõistlus Gustav Lokotari rändauhinnale I koht (Meriliis Ojala, Sander Jänts, Joonas Kikerpill, Marko Rand)
JALGRATTASPORT
Merili Sirvel Lääne-Virumaa 2013.a parim noor naissportlane
Euroopa MV maastikurattasõidus, N17 11. koht.
Eesti MV eraldistardis I koht
Eesti MV grupisõidus I koht
Eesti MV teatekrossis II koht
Eesti MV teatekrossis (Naiste eliitgrupp) I koht
Eesti MV talikrossis I koht
Eesti MV kriteeriumisõidus I koht
Eesti MV trekisõidus, jälitussõit I koht
Eesti MV trekisõidus, punktisõit I koht
Eesti MV trekisõidus, 200m lendstart II koht
Eesti MV trekisõidus, 500m paigalstart II koht
Anet Sirvel Eesti MV talikrossis III koht
Eesti MV XCO maastikurattakrossis II koht
Estonian Cupil kokkuvõttes esimene
DUATLON
Egert Lepiksaar Eesti MV, noored B vanuseklass III koht
MÄLUMÄNG
Võistkond EKSL spordimälumängu "Bumerang" Lääne-Virumaa koolide võistlus I koht (Rivo Olvet, Martin Pajussaar, Kristo Puusepp, Mart Aleksandrov)

Täiendused palume saata õpetaja Rutt Kuusemäele (kuusemaeruttgmail.com).

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Tublimad sportlased 2013/2014