Maadluspoisid tõid auhindu

Laupäeval, 13. detsembril toimusid Tapal Lääne-Virumaa meistrivõistlused kreeka-rooma ja naistemaadluses. Kokku osales võistlustel 73 maadlejat viiest erinevast klubist.

Spordiklubi Kadrina maadlejatest tulid maakonna meistriks Kadrina Keskkooli õpilased Karl-Kristjan Valdna (7.b) kehakaalus -35 kg ja Markus Julius Holmberg (7.a) kehakaalus -47 kg

II kohaga pidid leppima Reimo Ratsov (2.b) -29 kg, Markus Kirs (2.a) -42 kg, Tauri Altmäe (7.c) -53 kg, Anvar Sild (6.a) -66 kg ning Jarko Kirs (7.c) -75 kg.

III koha saavutasid Vija Altmäe (3.b) naistemaadluse kehakaalus -34 kg ning oma esimesel võistlusel osalenud ja alles 3 kuud harjutanud treener Ivar Abneri õpilane Dmitri Pobjarþin (1.d) kehakaalus -33 kg.

- - -

Pühapäeval, 30. novembril Põltsamaal toimunud Eesti meistrivõistlused vaba- ja naistemaadluses õpilaste vanuseklassis olid konkurentsis neli Spordiklubi Kadrina noormaadlejat.

Karl-Kristjan Valdna saavutas kaalukategoorias -35 kg viie konkurendi hulgas II koha. Pjedestaali teisele astmele tõusis samuti Markus Julius Holmberg kaalukategoorias -47 kg, kus tegi kaasa 14 võistlejat.

Markus Julius Holmberg - II koht

Ingvar Hinno (7.c) -53 kg ja Anvar Sild -66 kg teenisid kumbki ühe võidu. Mõlema sportlase kaalukategoorias konkureeris 16 võistlejat.

SK Kadrina maadlejatel aitasid võistlusteks valmistuda treenerid Ivar Abner ja Valeri Pormann

Tekst: Ivar Abner, maadlustreener

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Maadluspoisid tõid auhindu