Tublimad sportlased 2014/2015

Parimate sportlaste tunnustamise aktus 7.-12. klasside õpilastele toimub reedel, 09. oktoobril 5. tunni ajal huvikeskuse saalis.

Tublimad sportlased 2014/2015. õppeaastal (Lääne-Virumaa MV, Eesti MV, rahvusvahelised võistlused):

VÕRKPALL
Neiud
12. klass ja nooremad
Lääne-Virumaa koolide MV III koht (Marta Rummi, Iida Anette Allikma, Laura Tervonen, Roberta Kirsch, Anna Elisabeth Viise, Birgit Klopp, Maria Mäe)
Noormehed
12. klass ja nooremad
Lääne-Virumaa koolide MV I koht (Ben Lilleoja, Marko Rand, Kaarel Taimla, Deivid Armulik, Kevin Kivro, Renno Laaniste, Siim Umerov, Andero Kirsch)
Poisid
9. klass ja nooremad
Lääne-Virumaa koolide MV II koht (Andero Kirsch, Gert Lužkov, Aleks Uusküla, Markus Julius Holmberg, Kalev Rannar Müntser, Oliver Lankei)
Poisid Miniliiga Lääne-Virumaa turniir II koht (Oliver Lankei, Jürgen Lankei, Gustav Lankei, Martin Stadnik, Mario Kang)
Ben Lilleoja,
Siim Umerov,
Deivid Armulik
Lääne-Virumaa MV I koht (Kadrina võistkonna koosseisus)
Aleks Uusküla,
Martin Stadnik
Eesti C-vanuseklassi MV III koht (Rakvere Spordikooli meeskonnas)
JALGPALL
Poisid
A vanuseklass
Lääne-Virumaa koolide MV II koht (Gert Metsküla, Andro Andronov, Morten Birk, Georg-Harald Nagel, Fredi Normak, Reijo Pajussaar, Ken-Timo Rannaste, Raivo Rummo)
Noormehed
10.-12. klass
Lääne-Virumaa koolide esivõistlus III koht (Andro Andronov, Morten Birk, Georg-Harald Nagel, Fredi Normak, Reijo Pajussaar, Johannes Kustav Viise, Silver Ero, Maxim Gusarov, Raivo Rummo)
ORIENTEERUMINE
Kaisa Rooba Balti MV, W16 tavarada 17. koht
Eesti MV, N16 sprint II koht
Eesti MV, N16 lühirada III koht
Eesti MV, N16 pikk rada II koht
Eesti MV, N14+N16 sprinditeade II koht
Eesti MV, N16 teade II koht
Ragnar Rooba Balti MV, M14 tavarada 14. koht
Eesti MV, M14 sprint II koht
Eesti MV, M14+M16 sprindi segateade II koht
SUUSAORIENTEERUMINE
Kaisa Rooba Euroopa noorte MV, W18 teade 4. koht
Euroopa noorte MV, W18 lühirada 11. koht
Euroopa noorte MV, W18 sprint 14. koht
Euroopa noorte MV, W18 tavarada 19. koht
Eesti MV, N16 sprint II koht
Eesti MV, N16 tavarada II koht
Ragnar Rooba Eesti MV, M14 sprint II koht
Eesti MV, M14 lühirada I koht
Eesti MV, M14 tavarada I koht
MAADLUS
Markus Julius Holmberg Eesti õpilaste MV kreeka-rooma maadluses I koht
Eesti MV kreeka-rooma maadluses kadettidele I koht
Karl-Kristjan Valdna Eesti MV kreeka-rooma maadluses kadettidele II koht
Tauri Altmäe Eesti õpilaste MV kreeka-rooma maadluses II koht
Eesti MV kreeka-rooma maadluses kadettidele III koht
Ingvar Hinno Eesti õpilaste MV vabamaadluses III koht
Anvar Sild Eesti MV kreeka-rooma maadluses kadettidele III koht
Romet Kircsh Eesti MV vabamaadluses juunioritele III koht
KERGEJÕUSTIK
Lääne-Virumaa noorte talvised MV mitmevõistluses
Kirke Külmhallik TB 5-võistlus I koht
Lääne-Virumaa noorte talvised kergejõustiku MV
Anete Jäetma TD 60 m jooks II koht
Kirke Külmhallik TB 60 m jooks III koht, kuulitõuge II koht
Gregor Pilt PC 60 m jooks I koht, kaugushüpe I koht, 60 m tõkkejooks II koht
Karel-Mattias Kolli PC kuulitõuge II koht
Lääne-Virumaa noorte kergejõustiku MV
Kirke Külmhallik TB 100m jooks III koht, 200m jooks II koht
Gregor Pilt PC 60 m jooks II-III koht, pallivise III koht, 4-võistlus II koht
TV 10 Olümpiastarti 44. hooaja finaalvõistlus
Gregor Pilt PN 9-võistlus (4942 punkti) II koht
Eesti juuniorite ja noorte KV
Kirke Külmhallik N 4x100m teatejooks I koht
LASKESPORT
Võistkond Lääne-Virumaa riigikaitset õpetavate koolide laskevõistlus Gustav Lokotari rändauhinnale I koht (Raimo Holm, Henri Voogla, Karmen Floren, Ander Lõns, Fredi Normak)
VIBUSPORT
Saara Suurkivi Eesti Vibuliidu võitlused
Eesti sisekarikavõistluste finaal, sportvibu TN, 15m III koht
Eesti sisemeistrivõistliused, sportvibu TN, 15m III koht
Eesti karikavõistlused, sportvibu TN, 30m III koht
Maastikuvibu Liidu võistlused
Euroopa MV siselaskmises, sportvibu TJ, 20 jardi 6. koht
Maailma MM siselaskmises, sportvibu TJ, 20 jardi + flint 6. koht
JALGRATTASPORT
Merili Sirvel Eesti MV talikrossis I koht
Eesti MV kriteeriumisõidus I koht
Eesti MV eraldistardis I koht
Eesti MV grupisõidus II koht
Eesti MV XCO maastikurattakrossis I koht
Eesti MV teatekrossis (koos õe Anetiga) I koht
Eesti MV trekisõidus, 2 km jälitussõit I koht
Eesti MV trekisõidus, sprint II koht
Eesti MV trekisõidus, punktisõit II koht
Eesti MV trekisõidus, 500m paigalstart II koht
Eesti MV trekisõidus, naiskondlik jälitussõit I koht
Eesti MV trekisõidus, naiskondlik sprint III koht
Eesti MV mitmepäevasõidus parim tüdruk
Euroopa noorte suveolümpiafestival (Tbilisis) eraldistardis 24. koht, grupisõidus 27. koht
Sigulda Cup XCO UCI C2 maastikurattakrossis I koht
MTBEST rattamaratonide sarja kokkuvõttes N16 I koht
Anet Sirvel Eesti MV talikrossis N14 I koht
Eesti MV kriteeriumisõidus N14 I koht
Eesti MV maastikurattakrossis N14 I koht
Eesti MV teatekrossis (koos õe Meriliga) I koht
TRIATLON
Peeter-Erik Rummo Balti KV, PA vanuseklass III koht
Eesti KV, PA vanuseklass, kokkuvõttes II koht
Eesti MV, PA vanuseklass 4. koht
EKSL MV, PA vanuseklass II koht
Matteus Miilpalu Balti KV, PC vanuseklass III koht
Eesti KV, PC vanuseklass, kokkuvõttes II koht
MÄLUMÄNG
Võistkond EKSL spordimälumängu "Bumerang" Lääne-Virumaa koolide võistlus III koht (Martin Pajussaar, Rivo Olvet, Tristan Frederik Murumägi, Renno Laaniste)
AUTOSPORT
Jarek-Karl Kunman Eesti autode superkrossi KV, 2WO vabaklass, 5. ja 8. etapil III koht

Täiendused palume saata õpetaja Rutt Kuusemäele (kuusemaeruttgmail.com).

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Tublimad sportlased 2014/2015