Maadlus

Laupäeval, 31. oktoobril toimusid Jõgeval XXXVI Vooremaa auhinnavõistlused kreeka-rooma ja naistemaadluses, kus osalesid ka Kadrina Keskkooli noored maadlejad.

Tublilt võistlesid meie tüdrukud Helena Victoria Viise ja Keitlin Meribel Mägi (3.a klass). Ainult aasta aega treeninud tüdrukud osalesid maadlusvõistlustel esimest korda.

Helena Victoria Viise saavutas kehakaalus kuni 30 kg esikoha. Keitlin Meribel Mägi saavutas samas kehakaalus kolmanda koha. Mõlemad tüdrukud alistasid kaks vastast.

Esikohaga tuli tagasi ka kadettide vanuseklassis võistelnud kreeka-rooma maadleja Karl-Kristjan Valdna (8.b klass) kehakaalus kuni 42 kg.

Võistlustel osalesid veel teise klassi poisid Jaspar Vaher (2.a) ja Dmitri Pobjaržin (2.d). Mõlemad võistlesid kehakaalus kuni 35 kg.

Kadrina Keskkooli noormaadlejad

Kirjutas ja pildistas Ivar Abner, maadlustreener