Rattasport

Anet Sirvel (6.a) osales edukalt oktoobrikuu lõpus ja novembri alguses Hollandis ja Belgias toimunud kolmel kohalikul kõrge tasemega cyclo-crossi võistlustel.

Hollandis võitis Anet mõnepäevase vahega 14-aastaste tüdrukute arvestuses I ja II koha, Belgias saavutas II koha.

Anet Sirvel

- - -

Nii 10. oktoobril Tartu linna lahtistel meistrivõistlustel kui päev hiljem, 11. oktoobril Tallinnas toimunud Eesti meistrivõistlustel cyclo-crossis võitsid õed Anet ja Merili Sirvel kumbki omas vanuseklassis (vastavalt N14 ja N16) esikohad. Sellega kaasnes mõlemal rattapiigal "Eesti CX Karikas 2015" üldkokkuvõttes ülekaalukas I koht.

Merili Sirvel

- - -

Jalgrattakrosside karikavõistluse "SÜGIS 2015" 6-etapilise sarja koondarvestuses saavutas Anet Sirvel N14 vanuseklassis II koha (sealjuures sõitis ta võitjast 2 etappi vähem), Merili Sirvel võitis N16 vanuseklassis esikoha (piisas viiest etapist).

- - -

Team Rattapood Cup 2015 jalgratturite maastikurattakrossi 5-etapilise sarja üldkokkuvõttes tuli Anet Sirvel võistlusklassis M12/N14 kolmandaks (parim tüdruk), Merili Sirvel saavutas samuti III koha, kusjuures võistles ta endast vanematega (naiste ja naisjuunioride vanusegrupis).

Anet ja Merili harjutavad Kalevi Jalgrattakooli treeneri Ado Heina juhendamisel. Piiritagustel võistlustel osaleb Anet Belgia rattaklubi Cannibal ridades.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Rattasport