Maadlus

7. novembril Kallaveres peetud Aleksander Abergi mälestusvõistlustel kreeka-rooma maadluses jõudsid esikolmikusse kaks Kadrina Keskkooli noorsportlast.

Nii Karl-Kristjan Valdna (kehakaalus kuni 42 kg) kui ka Markus Julius Holmbergi (kuni 58 kg) laeks jäi kolmas koht.

- - -

31.10.-01.11. toimus Rootsis Västeråsis ligi 800 võistlejaga kreeka-rooma maadlusturniir Mälarcupen 2015, kus astus üles ka kaks Kadrina Keskkooli matimeest.

Edukamana saavutas Markus Julius Holmberg (8.a klass) kuni 59 kg kaaluvate poiste hulgas, keda oli konkurentsis 16, teise koha. Kuuest matšist kallutas ta enda kasuks viis ja üksnes finaalis tuli tunnistada soomlasest konkurendi paremust.

Kaalukategoorias kuni 73 kg tuli Anvar Sild (7.a klass) viiendale kohale. Kolmest kohtumisest lõpetas Sild võidukalt kaks. Kahjuks tõmbas tema edasisele võistlemisele kriipsu peale vigastus, mistõttu tuli turniir pooleli jätta. Selles kaalus rassis kokku 12 noormeest.

Ivar Abner ja Valeri Pormann, Spordiklubi Kadrina maadlustreenerid

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Maadlus