Laskevõistlus

Lääne-Virumaa riigikaitset õpetavate koolide laskevõistlustel Gustav Lokotari rändauhinnale võitsid Kadrina Keskkooli võistkonnad II ja III koha.

Neljapäeval, 14. aprillil Kadrina Spordihoone siselasketiirus Gustav Lokotari auks peetud laskevõistlusted toimusid juba kaheksandat korda.

Omavahel võtsid mõõtu 4-liikmelised võistkonnad, kus vähemalt 1 liige pidi olema tütarlaps. Iga võistleja lasi õhupüssist 10 lasku püsti asendist ja 10 lasku spordipüssist lamades toelt. Võistkonna tulemuseks loeti iga harjutuse kolme parema tulemused.

Seekord läks rändauhind Väike-Maarjasse. II ja III koha said vastavalt Kadrina Keskkooli 11. klassi (Risto Jäetma, Kert Lang, Aliise-Maria Pärna, Kaupo Vehk) ja 10. klassi (Kevin Jõgiste, Kristjan Laugesaar, Kirke Ojala, Martin Paat) võistkond.

Noormeeste individuaalarvestuses võitis õhupüssiharjutuse Kevin Jõgiste. Spordipüssiharjutuses saavutas Martin Paat II koha, Kaupo Vehk oli kolmas.

Noori juhendab riigikaitseõpetaja Alger Nurk ja lasketreener Ants Gruno.

Laskevõistluse võitjad

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Laskevõistlus