Rattasport

Maikuu esimesel nädalal osalesid õed Anet Sirvel (7.a klass) ja Merili Sirvel (10. klass) rahvusvahelistel rattavõistlustel.

4.-7. mail Taanis kolmepäevasel ja 5-etapilisel võistlusel Tour de Himmelfart 2016 saavutas Anet U16 tüdrukute võistlusklassis kokkuvõttes 11. koha.

Samal ajal (5.-8. mail) toimusid Rootsis Huskvarnas mägiratta Euroopa 2016. aasta meistrivõistlused, kus laupäeval kavas olnud naisjuunioride Cross-Country Olympic (XCO) sõidus sai Merili 28. koha.

- - -

30. aprillil toimunud Hawaii Express Estonian Cup I etapil (Kuusalu rattamaratonil) Kolgakülas võitis Anet Sirvel poolmaratonis N14-16 vanuseklassis esikoha, Merili Sirvel maratonidistantsil N23 vanuseklassis III koha.

14. mail Vooremäel toimunud II etapil olid kohad samad: Anet poolmaratonis N14-16 vanuseklassis esimene, Merili maratonidistantsil N23 vanuseklassis kolmas.

- - -

17. aprillil Eesti meistrivõistluste kriteeriumis I etapil (Tallinna meistrivõistvõistlustel kriteeriumis) võitis Merili Sirvel naisjuunioride vanuseklassis I koha, Anet Sirvel N14 klassis II koha.

- - -

10. aprillil Team Rattapood Cup 2016 I etappil Vokal teenis Anet Sirvel M12/N14 võistlusklassi esikoha. Merili Sirvel sai naiste ja naisjuunioride klassis 3. koha.

16. aprillil Rakveres toimunud II etapil oli Anet jälle esimene, Merili saavutas 7. koha.

01. mail III etapil Põltsamaal sai Merili N/NJ võistlusklassis 3. koha, Anet oli oma võistlusklassis neljas.

- - -

05. märtsil Elvas peetud jalgratta talikrossi Eesti meistrivõistlustel võitis Merili Sirvel naisjuunioride võistlusklassis meistritiitli. Anet Sirvel sõitis N14 klassis pronksile.

Anet ja Merili harjutavad Kalevi Jalgrattakooli treeneri Ado Heina juhendamisel.

Merili Sirvel (keskel)   Anet Sirvel (paremal)
Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Rattasport