Rattasport

Jätkuvad õdede Merili ja Anet Sirveli edukad etteasted nii maanteesõidus kui maastikrossis.

2. juulil peetud Hawaii Express Estonian Cup IV etapil (Raplamaa rattamaratonil) Palukülas, kus selgitati ühtlasi Eesti meistrid maastikurattamaratonis, saavutas Merili Sirvel N23 vanuseklassis II koha. Anet Sirvel võitis poolmaratonis N14-16 vanuseklassis esikoha. Selles võistlussarjas kuuluvad nii Merili kui Anet Spordipartner Racing Girls naiskonda, mis pärast IV etappi jagab I kohta.

- - -

Eesti meistrivõistlustel jalgratturite maanteesõidus võisteldi 21. juunil Jüris eraldistardiga sõitudes. Naisjuunioride vanuseklassis 15 km distantsil võitis Merili Sirvel meistritiitli. Samaväärse tulemusega sai hakkama Anet Sirvel kuni 14-aastaste neidude 10 km distantsil -  I koht.

Anet ja Merili harjutavad Kalevi Jalgrattakooli treeneri Ado Heina käe all.

- - -

19. juunil toimus Eesti Maastikurattasarja MTBEST käesoleva hooaja V etapp, 14. Rakvere Rattamaraton. Põhisõidus (48 km) oli Merili Sirvel naiste arvestuses kolmas. Noorte- ja matkasõidus (19 km) võitis Anet Sirvel N14 võistlusklassis esikoha.

- - -

Anet Sirvel osales 1.-6. augustini Hollandis Assenis Euroopa juunioride jalgrattatuuril, kus tuli 6-etapilise võistluse kokkuvõttes tüdrukute arvestuses III kohale (üldarvestuses poistega koos võisteldes 8. kohale) (tulemused).

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Rattasport