Rulluisutamine

Kadrina Keskkooli õpilased said poodiumikohti Adaveres, Rakveres ja Pärnus toimunud rulluisutamise võistlustel.

5. juulil Adaveres peetud Eesti meistrivõistlustel kiirrulluisutamises sprindidistantsidel saavutas Karl-Martin Laasberg kuni 14-aastaste poiste klassis kaks hõbedat - nii 200 m kui ka 500 m distantsil (tulemused).

Lääne-Virumaa lahtistel meistrivõistlustel Rakveres sai Siim Kruusmann poeglaste võistlusklassis maakonna arvestuses teise koha (üldarvestuses 5. koht), minirullitajatest oli tema õde Heli-Ly Kruusmann samuti teine (tulemused).

10. juulil toimus Pärnus Uusmaa Rullituuri II etapp, kus ühtlasi selgusid Eesti meistrid maratonisõidus. Lastesõidus võitis Karl-Martin Laasberg P12 klassis II koha. Siim Kruusmann sõitis samas arvestuses välja 21. ja Heli-Ly Kruusmann kuni 12-aastaste tüdrukute hulgas 32. koha. Rahvarulli 10,6-kilomeetrisel distantsil oli Siim Kruusmann meeste klassi 25. ja poolmaratoni 21,2-kilomeetrisel distanstsil Karl-Martin Laasberg P14 klassis 6. (tulemused: Lastesõit, Rahvarull, Poolmaraton).

Loe lisaks Kadrina Spordikeskuse FB lehelt.

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Rulluisutamine