Tublimad sportlased 2015/2016

Parimate sportlaste ja nende treenerite tunnustamise pidulik aktus toimub reedel, 07. oktoobril kell 13:30 huvikeskuse saalis.

Tublimad sportlased 2015/2016. õppeaastal (Lääne-Virumaa MV, Eesti MV, rahvusvahelised võistlused):

VÕRKPALL
Neiud
12. klass ja nooremad
Lääne-Virumaa noorte MV III koht (Marta Rummi, Roberta Kirsch, Ingrid Lehtme, Laura Tervonen, Birgit Klopp, Anna Elisabeth Viise, Maria Mäe, Laura Pruul)
Noormehed
12. klass ja nooremad
Lääne-Virumaa noorte MV II koht (Deivid Armulik, Renno Laaniste, Siim Umerov, Gert Lužkov, Kalev Rannar Müntser, Aleks Uusküla, Martin Stadnik)
Poisid
9. klass ja nooremad
Lääne-Virumaa noorte MV II koht (Gert Lužkov, Andero Kirsch, Markus Julius Holmerg, Kalev Rannar Müntser, Aleks Uusküla, Gustav Lankei, Jürgen Lankei, Oliver Lankei)
Poisid Miniliiga Lääne-Virumaa turniir I koht (Martin Stadnik, Karl-Martin Laasberg, Marten Romet Rindberg, Sten Umerov, Andreas Uusküla)
Poisid Miniliiga Ida regiooni turniir III koht (Karl-Martin Laasberg, Marten Romet Rindberg, Sten Umerov, Andreas Uusküla, Gregor Vool)
Poisid Lääne-Virumaa noorte MV minivõrkpallis II koht (Karl-Martin Laasberg, Marten Romet Rindberg, Sten Umerov, Andreas Uusküla)
Poisid Eesti U12 vanuseklassi MV finaalturniir 6. koht (Kert Pärnamäe, Marten Romet Rindberg, Gert Ruuto, Sten Umerov, Gregor Vool, Andreas Uusküla)
Aleks Uusküla,
Kalev Rannar Müntser,
Martin Stadnik
Eesti U16 vanuseklassi võrkpalli KV finaalturniir II koht,
Eesti võrkpalli föderatsiooni KV III koht
(Rakvere Spordikooli meeskonnas)
Aleks Uusküla Noorte rannavõrkpalli Eesti MV U16 vanuserühmas III koht
Deivid Armulik,
Renno Laaniste,
Siim Umerov,
Gert Lužkov,
Aleks Uusküla
Lääne-Virumaa meeste MV II koht (Kadrina võistkonna koosseisus)
KORVPALL
Poisid
8.-9. klass
EKSL Osavaima Korvpalluri festival I koht (Romet Lõns, Germo Veide, Artur Konontšuk, Enes Kita)
RAHVASTEPALL
Tüdrukud
1.-3. klass
EKSL Dumle rahvastepalli piirkonnvõistlus II koht (Anete Jäetma, Kätlin Kirsch, Karina Krivonogov, Keitlin Meribel Mägi, Maris Piispea, Reele Raap, Heti Toom, Kairi Manninen)
Tüdrukud
1.-3. klass
Lääne-Virumaa algklasside rahvastepalli võistlus II koht (Anete Jäetma, Kätlin Kirsch, Karina Krivonogov, Maris Piispea, Reele Raap, Heti Toom, Helena Victoria Viise, Kairi Manninen)
Poisid
1.-3. klass
Lääne-Virumaa algklasside rahvastepalli võistlus III koht (Elar Hinno, Ranno Olvet, Jaas Vanaküla, Alvar Allmäe, Andres Griffel, Kristofer Kuuseste, Roger Pilt, Reimo Ratsov)
KERGEJÕUSTIK
Eesti MV
Gregor Pilt PC 80 m tõkkejooks III koht, PC 4x100 m teatejooks III koht
Rukkilillemängud
Gregor Pilt PC 80 m tõkkejooks II koht
Eesti MV mitmevõistluses
Gregor Pilt PC 6-võistlus III koht
Lääne-Virumaa noorte murdmaajooksu MV
Gregor Pilt PC 500 m krossijooks III koht
Lääne-Virumaa noorte kergejõustiku MV
Gerda Lee Allikma TC 600 m jooks II koht
Gregor Pilt PC 60 m jooks I koht, 800 m jooks I koht, kaugushüpe II koht
Lääne-Virumaa noorte talvised MV mitmevõistluses
Gerda Lee Allikma TC 3-võistlus II koht
Gregor Pilt PC 3-võistlus I koht
Lääne-Virumaa noorte talvised kergejõustiku MV
Inger Rummo TE 40 m tõkkejooks III koht
Andrus Endoja PE kuulitõuge III koht
Karel-Mattias Kolli PB kuulitõuge III koht
Lääne-Virumaa koolide kergejõustiku 4-võistlus
Tüdrukud
noorem rühm
gümaasiumide arvestuses võistkondlik III koht (Gerda Lee Allikma, Reele Raap, Anete Jäetma, Inger Rummo ja Karmel Veide)
Poisid
vanem rühm
gümaasiumide arvestuses võistkondlik II koht (Gregor Pilt, Mart Põder, Siim Kaldmaa, Aleksander Mets ja Kennert Liblik)
Lääne-Virumaa koolide algklasside kergejõustikuvõistlused
Võistkond gümaasiumide arvestuses II koht
MAADLUS
Markus Julius Holmberg Põhjamaade MV kreeka-rooma maadluses 6. koht
Tallinn Open 2016 kreeka-rooma maadluses II koht
Eesti MV kreeka-rooma maadluses õpilastele I koht
Eesti MV kreeka-rooma maadluses kadettidele I koht
Eesti MV vabamaadluses õpilastele III koht
Eesti MV vabamaadluses kadettidele II koht
Anvar Sild Eesti MV kreeka-rooma maadluses õpilastele I koht
Eesti MV vabamaadluses õpilastele III koht
Karl-Kristjan Valdna Põhjamaade MV kreeka-rooma maadluses 6. koht
Eesti MV kreeka-rooma maadluses õpilastele II koht
Eesti MV kreeka-rooma maadluses kadettidele III koht
Tauri Altmäe Eesti MV kreeka-rooma maadluses õpilaste II koht
Eesti MV kreeka-rooma maadluses kadettidele II koht
Eesti MV vabamaadluses õpilastele III koht
Ingvar Hinno Eesti MV kreeka-rooma maadluses õpilaste II koht
Vija Altmäe Tallinn Open 2016 naistemaadluses III koht
JALGRATTASPORT
Merili Sirvel Euroopa MV talitriatlonis I koht
Euroopa MV maastikurattakrossis 28. koht
Sigulda Cup maastikurattakrossis III koht
Eesti MV talikrossis I koht
Eesti MV maanteesõidus, tänavasõit I koht
Eesti MV maanteesõidus, eraldistart I koht
Eesti MV maanteesõidus, maraton I koht
Eesti MV teatekrossis (koos õe Anetiga) I koht
Eesti MV maastikurattakrossis I koht
Eesti MV trekisõidus, sprint I koht
Eesti MV trekisõidus, 2 km jälitussõit I koht
Eesti MV trekisõidus, punktisõit I koht
Eesti MV trekisõidus, 500 m paigalstart II koht
Eesti MV trekisõidus, naiskondlik jälitussõit III koht
Eesti MV trekisõidus, naiskondlik sprint II koht
Eesti MV trekisõidu omniumis NE II koht
Estonian Cup rattamaratonide sarja kokkuvõttes N23 I koht
Anet Sirvel Euroopa noorte maantetuur III koht
Himmelfarti (Taani) tuuril maanteesõidus N16 11. koht
Berliini noortetuuril N16 5. koht
Kultainen Kampi (Soome) tuuril N14 I koht
Eesti MV maanteesõidus, eraldistart I koht
Eesti MV maanteesõidus, tänavasõit II koht
Eesti rattamaratonide sarja kokkuvõttes N14 I koht
Estonian Cup rattamaratonide sarja kokkuvõttes N16 I koht
Eesti MV talikrossis N14 I koht
Eesti MV maastikurattakrossis N14 I koht
Eesti MV teatekrossis (koos õe Meriliga) I koht
SUUSATAMINE
Lääne-Virumaa algklasside murdmaasuusatamise võistlus
Liis-Marii Kaso 4.-5. klass 1,2 km III koht
Lääne-Virumaa noorte murdmaasuusatamise MV
Anet Sirvel 6.-7. klass 2 km II koht
Dagmar Lui 8.-9. klass 2 km II koht
Merili Sirvel 10.-12. klass 3 km II koht
Ragnar Rooba 6.-7. klass 3 km III koht
LASKESPORT
Lääne-Virumaa riigikaitset õpetavate koolide laskevõistlus G. Lokotari rändauhinnale
Võistkond II koht (Risto Jäetma, Kert Lang, Aliise-Maria Pärna, Kaupo Vehk)
Võistkond III koht (Kevin Jõgiste, Kristjan Laugesaar, Kirke Ojala, Martin Paat)
Kevin Jõgiste õhupüssiharjutuses I koht
Martin Paat spordipüssiharjutuses II koht
Kaupo Vehk spordipüssiharjutuses III koht
VIBUSPORT
Saara Suurkivi Eesti MV võistkondlik olümpiaringi harjutus III koht (Tallina Vibukooli naiskonna koosseisus)
Ilves ABC, sportvibu, N kadetid, 1440 harjutus III koht
Eesti sisemeistrivõistliused, sportvibu N kadetid, 18m 7. koht
Eesti noorte MV, sportvibu N kadetid, 60m 6. koht
Eesti sisekarikavõistliused, sportvibu TN, 15m 4. koht
Türi Kevad, sportvibu N kadetid, 60m 4. koht
Eesti KV, sportvibu N kadetid, 60m 6. koht
Järvakandi Open / T. Kivilo memoriaal, sportvibu N kadetid, 60m 6. koht
Türi Karikas, sportvibu N kadetid, 60m 4. koht
Maryon Hinno Eesti Vibuliidu võitlused
Eesti sisemeistrivõistlused, pikkvibu N kadetid, 18m I koht
Maastikuvibu Liidu võistlused
Eesti MV / Estonian Open, pikkvibu TJ, 20 jardi II koht
Eesti MV siselaskmises, pikkvibu TJ, 20 jardi III koht
Henry Erenbus Eesti Vibuliidu võitlused
Eesti sisemeistrivõistlused, pikkvibu M kadetid, 18m I koht
Maastikuvibu Liidu võistlused
Eesti MV / Estonian Open, pikkvibu PJ, 20 jardi II koht
Eesti MV siselaskmises, pikkvibu PJ, 20 jardi I koht
Merily Anni Maastikuvibu Liidu võistlused
Eesti MV / Estonian Open, pikkvibu TJ, 20 jardi I koht
Eesti MV siselaskmises, pikkvibu TJ, 20 jardi II koht
ORIENTEERUMINE
Ragnar Rooba Balti MV, M14 tavarada 10. koht
Eesti MV, M14 lühirada I koht
Eesti MV, M14 sprint I koht
Eesti MV, M14 tavarada I koht
Eesti MV, M14+M16 teade III koht
Eesti Orienteerumisliidu 2016. a edetabeli M14 klassi liider
SUUSAORIENTEERUMINE
Aigi Einmaa Eesti MV, N14 sprint I koht
Eesti MV, N14 lühirada III koht
Eesti MV, N14 tavarada I koht
Eesti MV, N14+N16 sprinditeade II koht
EOL noorte karikasarja N14 klassi üldvõit
Ragnar Rooba Euroopa noorte MV, M17 sprint 27. koht
Euroopa noorte MV, M17 lühirada 27. koht
Euroopa noorte MV, M17 tavarada 27. koht
Eesti MV, M14 sprint I koht
Eesti MV, M14 lühirada I koht
Eesti MV, M14 tavarada I koht
Eesti MV, M14+M16 sprinditeade I koht
EOL noorte karikasarja M14 klassi üldvõit
TRIATLON
Peeter-Erik Rummo Euroopa juunioride karikaetapp Riias 21. koht
Euroopa juunioride karikaetapp Kupiškis 31. koht
Euroopa juunioride Baltimaade MV III koht
Eesti MV triatlonis, juunioride vanuseklass 4. koht
Eesti MV duatlonis, juunioride vanuseklass III koht
Eesti KV duatlonis, II etapp, juunioride vanuseklass I koht
Matteus Miilpalu Eesti Karikasari, PB vanuseklass, kokkuvõttes 6. koht
UJUMINE
Aura Open Cup
Matteus Miilpalu 30m selili, 100m vabalt, 100m kompleksi II koht; 50m vabal III koht
Eesti Ujumisliidu noortesarja finaalvõistlus
Matteus Miilpalu 50m vabalt I koht; 100m liblikat II koht; 400m vabalt, 400m kompleksi III koht
Lääne-Virumaa MV
Matteus Miilpalu 50m vabalt, 50m rinnuli, 50m selili, 50m liblikat, 100m kompleksi I koht
Inger Rummo 25m rinnuli II koht
Karolina Mitt 50m rinnuli III koht
Keity Leesnurm 50m selili III koht
RULLUISUTAMINE
Karl-Martin Laasberg Eesti MV sprindis (200 m), P14 vanuseklass II koht
Eesti MV sprindis (500 m), P14 vanuseklass II koht
Eesti MV maratonis (21,2 km), P14 vanuseklass II koht
Lääne-Virumaa MV, 9 km MJ vanuseklass I koht
MÄLUMÄNG
Võistkond EKSL spordimälumängu "Bumerang" Lääne-Virumaa koolide võistlusel II koht, Ida regiooni vahefinaalis III koht, vabariiklikus finaalis 14. koht (Ander Lõns, Deivid Armulik, Renno Laaniste, Peeter-Erik Rummo, Siim Umerov)

Täiendused palume saata õpetaja Rutt Kuusemäele (kuusemaeruttgmail.com).

Sa oled siin: Avaleht Uudised Sport Tublimad sportlased 2015/2016